Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen gyakori a missed...

Miért ilyen gyakori a missed ab? Nekem is volt, és itt olvasom, hogy milyen sokaknak még.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Az mi?

Bocsájtsd meg tudatlanságomat,de úgy neveltek,hogy kérdezzek ha valamit nem tudok.Meg egyébként is holtig tanul az ember.

2009. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amikor terhes lesz valaki, de az embrió nem fejlődik tovább a petezsáknál, és elhal.
2009. júl. 12. 21:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is volt már, és én is akkor tudtam, meg, hogy mennyien átesnek ilyenen, amikor velem is megtörtént. Nem tudom, hogy van-e rá magyarázat. Nekem az orvosom azt mondta, hogy ezer okot fel tudna sorolni, szinte bármi okozhatja. Hát ettől nem lettem én sem okosabb. 4 hónapja, hogy átestem rajta. Azóta újra próbálkozunk, de sajnos még semmi. Próbálok mindenre odafigyelni (lehet, már ez sem jó). Szóval szerintem az esetek nagy részében nincs rá magyarázat.
2009. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Értem,bocsi,sajnálom.
2009. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 1éve volt ilyen műtétem.Az első válaszolóhoz hasonlóan én sem hallottam addig erről amíg át nem estem ezen az egészen.Persze féltem,hogy baj lehet velünk a terhesség alatt,de arra nem gondoltam,hogy rögtön az elején.Utána tűnt fel,hogy milyen sok nő esik át ezen.A dokim azt mondta,hogy jobb ez így,mert a természet elvégzi amit el kell végeznie.A beteg,gyenge nem életrevaló embriót szelektálja.Persze szőrnyűn hangzik,de ez az igazság.Műtét után már azzal vigasztaltam magam,hogy jobb ez így mintha később derült volna ki, hogy beteg a magzat.Minden formában szörnyű dolog elveszteni egy picit.

Szerencsére nekem 4hónap várakozás után sikerült teherbe esnem.Kívánom,hogy mindenki legyen ilyen szerencsés.És remélem azért sok nőnek nem kell ezt (Missed AB) átélnie.

35 hetes kismama

2009. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem decemberben volt, azt mondta az orvosom, hogy minden tizedik nő átesik rajta. 4 hónap után én is ismét babás lettem. Még aggódok, de remélem, ez már megmarad.


11 hetes pocis

2009. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly márciusban műtőttek.Fogalmam sem volt rólla,hogy ilyen van.Azt hittem elvetél az ember,kiürül és esetleg egy gyógykaparás.Én meg mentem boldogan uh-ra,nem is gondoltam bajra.Az orvos azzal vigasztalt,hogy jobb igy,az a gyerek beteg lett volna.Hogy miért vagyunk ennyien én sem tudom.De a másik viszont a császármetszés.Mostanában arra is egyre sűrűbben kerül sor.5en szültünk a környezetemben,abbol 3an császárosok voltunk.
2009. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,idén márciusban született a kislányom.
2009. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Annyira jó hallani tőletek, hogy utána sikerült a baba. Akkor ne csüggedjek? A terhességem, ami missed abbal végződött, elsőre összejött. Márciusban volt a műtét, azóta a harmadik mensi is megjött. El vagyok keseredve, mert azt hittem, hogy a következő is gyorsabban fog sikerülni. Nektek változott a ciklus hossza vagy minden rendben maradt? Mert nekem 34 naposak lettek a ciklusaim. Szedtetek valamit, vagy csak teljesen természetes úton fogant meg a következő baba?Bocsánat a kérdezőtől, hogy így belekontárkodok az ő kérdésébe, de itt olyanok írtak, akiknek már újra sikerült és ezért érdekelne.
2009. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "11:45"-ös válaszoló!

8:28-as író vagyok.Nekem a ciklus hosszával nem lett semmi bajom.Annyit vettem észre,hogy kicsit erősebb a vérzés.Rögtön sikerült teherbe esnem első próbálkozásra amin teljesen meglepődtem.Csak Elevitet szedtem semmi mást.Neked is biztos hamar sikerülni fog,ne csüggedj.A pozitív gondolkodás tényleg sokat jelent.És nem szabad arra sem gondolni,hogy a köv. terhességgel is baj lehet.MERT NEM LESZ!!!Mielőbbi babásodást kívánok!

35 hetes

2009. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!