Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok elég...

22 hetes kismama vagyok elég furcsa érzések vannak a pocimban nem iagzán mocorog a baba de azért mozog! mitől lehet, hogy olyan érzésem van mintha görcsölnék? olyan érzés mintha a méhem szurkálna.

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

En is 22 hetes kismama vagyok,nekem mondjuk van mocorgas rendesen a pocakomban,de vannak napok,h szinte nem erzek semmit max 1-2 mocorgast.

Nem lehet,h a hasad alja kemenyedik es azt erzed?Mert nekem kemenyedik alul a hasam,es az orvosom azt mondta,h ez normalis,semmi gons nincs,nekem nem tul kellemes,de hamar elmulik,igy nincs miert felnem.

Neha nekem is szokott a mehemnel szurkalini,de biztos ahogy novekszik,es termeszetesen a baba is egyre nagyobb.

Nagyon boldog babavarast kivanok

2008. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tegnap utánna néztem alaposabban és figyeltem is magam valszeg a keményedést érzem.csak az a baj,hogy a baba néha egész nap egyet vagy kettöt moccan de ezt te oldottad meg és köszönöm jó,hogy nem vagyok egyedül köszike és boldog babavárást
2008. máj. 5. 07:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem mindig kaja után mocorog a pici, de akkor megállás nélkül.Ameikor eszel utána picit dőlj le, hogyha teheted és figyeld.Tedd a kezed a pocakodra és simizd, hidd el oda fog húzódni és nyomkodja majd a kezedet.A csokira különösen beindul.Kell egy picit várni myíg eljut a magzatvízig az energi az ételből de nekem ez bevált.

26 hetes kismmai

2008. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 22 hetes kismama vagyok, nekem nagyon sokszor mozog a babám, szerintem ez jóval több az átlagosnál. Lehet, hogy te azért nem érzed, mert más a testfelépítésünk, és esetleg mert más pózban van a baba. A szurkálódást én is érzem a pocimban, és ez a méh tágulása miatt van, viszont a görcsölés nem jó. Arról beszélj az orvosoddal!

Nekem egyébként a derekam szokott nagyon fájni, olyan mintha görcsölne, de azt mondták, hogy ez csak rosszabb lesz a szülés közeledtével, mert tágulnak a csontok.

2008. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!