Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinél a terhesség...

Volt akinél a terhesség ingerlékenységgel járt?

Figyelt kérdés

Még csak 5 hetes vagyok,de egyszerűen mostanában annyira ideges vagyok hogy egy fű szál miatt fel tudom húzni magam.(persze ez csak képletesen szólva).

Mindenki olyan hülyeségekkel zaklat meg idegesít hogy már a világból is ki tudnék menni hogy nyugtom legyen.

Ugye elmúlik?Mondjátok hogy ez normális,annyi félek hogy a babánknak baja lesz miattam. :(


2012. júl. 13. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm igazi sárkány lett. Én nem sárkányosodtam el, hanem vihogós hülyegyerek lettem. A 4 hónap végére elmúlt az állandó vihogásom, a barátnőim viszont végig sírós, dühöngő őrült volt. Mindenkinél más. Szerintem a babára nem ez az ingerlékenység van hatással, hanem amikor szándékosan bosszantanak, vagy idegesítenek. A barátnőm időben szült, az én lányom meg 1 hónappal hamarabb jött.
2012. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,átérzem! Én is ki tudtam volna futni a világból,mindent cseszegetésnek vettem és idegesítettek a rokonok... Még mindig nagyon haragos tudok lenni,de már meg tudom állni,hogy ne küldjek mindenkit melegebb éghajlatra. de sokszor még az is fel tud húzni,ha valaki olyan hangon szól hozzám,ami épp nincs ínyemre. Ez van,9 hónap múlva elmúlik,meglátod :)

30 hkm

2012. júl. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


El fog múlni, amint megszokja a szervezeted a hormontöbbletet. Én az elején szintén nagyon ingerlékeny voltam, ez annak is köszönhető, hogy pont akkor töltöttem hosszabb időt anyámmal, aki ráadásul alapjáraton is sárkány. Jött a szokásos hülyeségeivel, amiket már megszoktam és általában elengedem a fülem mellett, de annyira összevesztünk, hogy kb már majdnem kitagadott az örökségből. :D Aztán hála az égnek elment, és lenyugodtunk mindketten, bocsánatot kértem tőle, és a hormonokra hivatkoztam, amit ő megértett és megbocsátott. De nem rég volt egy kirohanásom, az meg az anyósommal történt. Mentünk hozzájuk ebédelni és a párom már a kocsiban felpiszkálta az idegeimet már nem is tudom mivel, azt hiszem azzal, hogy nem tudok csak hajnali 3-4-kor elaludni. Erre én homeopátiás szert szedek, amit ugye lehet szedni, de a párom is és anyósom is ellenzi. Erre amikor odaértünk direkt mondta az anyjának, hogy már megint bevettem éjszakára egy bogyót, erre az anyja mondta nekem, hogy nem szabad mindig gyógyszert szedni. Én erre úgy felidegesedtem hogy otthagytam őket és bőgve nekiindultam a nagyvilágnak. Aztán mikor párom visszacsábított anyósomékhoz és bocsánatot kért, akkor persze nekem kellett bűnbánóan viselkednem, mert az anyósom megsértődött, hogy csak úgy otthagytam őket.

Szóval vannak ilyen kirohanások, amik ellen nem tudsz mit tenni. A kívülállóknak fogalmuk sincs, hogy min mész keresztül és néha értetlenül állnak, hogy most meg mi bajod van, nem is mondtak semmi rosszat. De jegyezd meg, hogy mindig bocsánatot kell kérni, hogy ha érzed, hogy túllőttél a célon, hiába téged idegesítettek fel. Mert ha nem teszed, akkor elmarod magadtól azokat, akik igazából segítenének neked, és melletted állnak.

El fog múlni, csak gondolj szép dolgokra, a pozitívumokra és meglásd, jobb lesz!

Kitartás!


21 h km

2012. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tiszta idegbaj voltam az első néhány hétben. Mindenki hülye volt csak én nem, én mindig okosabb voltam mint mások. Nyugi, elmúlik!
2012. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!