Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együtt voltunk a párommal...

Együtt voltunk a párommal védekezés nélkül, épp a végén húzta ki nem tudjuk hogy belém ment-e.3napja szédülök, néha szúr a hasam, hányinger, fáradtság. Lehetséges hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 11:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Teljesen igazad van. Mit ér azzal ha ír nekem privit? Válaszoljon neki akinek hat anyja van.... elöbb kellett volna okosnak lenni.


Tudod, nem kell drága gyógyszert szedni, lehet gumival is védekezni, ami nem kerül annyiba mint egy abortusz, és mellesleg megkíméled magad az idegeskedéstől hogy vajon időbe kihúzta-e....

2012. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, igen lehetsz terhes, bár nem értem mikor voltatok együtt?3 napja, és azóta van tüneted? mert akkor még be sem ágyazódott..

a húgom pontosan így lett várandós, jelenleg a 30. hétben van(bár ők meg tudták állapitani, hogy egy "kevés ment be"-elég is volt a teherbeeséshez).

2012. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok együtt?
2012. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Kérdező, harapós vagy nagyon!:)nem piszkálás, én is ilyen vagyok!!:) a 7.hónapban vagyok a törpömmel:) de egy tesztet csinálj! Ugyanis lehetsz így is terhes! Belém is csak pár cseppecske ment,mégis összejött:) uuuuhh, most fogok kapni ezerrel, hogy milyen hülye vagyok, meg ejnye-bejnye:) ne félj, vegyél tesztet, ha van pici, még mindìg tudtok dönteni!
2012. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Jó tudni, hogy nem csak én küldöm el a pitsába az engem idegesìtő embereket:) kezdtem magam rosszul érezni, pedig csak hormonok:D elözö voltam, 22/ l
2012. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
állapotos vagyok!
2012. aug. 1. 11:33
 17/27 anonim ***** válasza:

ez biztos? honnan tudod, teszteltél v. voltál dokinál?

Második voltam.

2012. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Tuti a dolog? Mi lesz a babával?
2012. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál is meg teszt is kimutatta. Megtartom soha nem vetetném el!
2012. aug. 1. 12:46
 20/27 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá! Amúgy mennyi idősek vagytok? Barátod hogy fogadta a hírt? Szüleitek?
2012. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!