Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együtt voltunk a párommal...

Együtt voltunk a párommal védekezés nélkül, épp a végén húzta ki nem tudjuk hogy belém ment-e.3napja szédülök, néha szúr a hasam, hányinger, fáradtság. Lehetséges hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 11:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Most nem azért de szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki hogy védekezik!! Nem kell flegmázni a kérdezővel és nem kell kioktatni sem! Lehet, hogy ő épp így akarta! De persze kérdező azt üzenem neked, hogy ez a megvédés csak akkor érvényes ha nem vagy kevesebb 16 évesnél.
2012. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok!
2012. aug. 2. 00:34
 23/27 anonim ***** válasza:
Érdekes mennyire más reakciókat kap a megtartsam-e vagy sem ill. a te kérdésed és annak végkimenetele.Holott a lényeg ezután jön!Elég faramuci helyzet után hoztál egy felelősségteljes,érett döntést,szívből kívánom hogy minden a legjobban alakuljon ezután,könnyű terhességet és sok boldogságot a kicsihez,több örömöt fog hozni az életedbe mint azt valaha is gondolnád!Gratulálok:) 1gyerekes és 11hkm
2012. aug. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

És 20 évesen minek tartod magad? Felnőttnek? " Nem vagyok felnőtt" Ezt te írtad, Liza! Akkor most hogy is van?

Amúgy boldog babavárást kívánok!

2012. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 20 éves nem feltétlenül kell felnőttnek éreznie magát. Én 18 vagyok és én sem érzem magam annak és senki nem is tart annak aki ismer engem. De mivel várandós vagyok nekem is fell kell majd nőnöm 1-2 perc alatt. Nehéz lesz biztos, de ez van! teganpi 13.21-es voltam. Boldog babavárást! :)
2012. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
tegnapi**** bocsi
2012. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
tervezett (!!!) baba pozitív tesztje után is szíven ütött egy érzés hogy Úristen,ezután minden más lesz,meg fogjuk-e állni a helyünket szülőként,elég érett vagyok én ehhez? 28éves voltam ekkor.Senki nem tudja milyen az ismeretlen...majd felnő a feladathoz,nem hiszem hogy a kora vagy a stílusa miatt ostorozni kellene.
2012. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!