Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagy kerekű, vagy a kis...

A nagy kerekű, vagy a kis kerekű babakocsi a jobb?

Figyelt kérdés
Esetleg melyik miért jobb?
2012. júl. 14. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagykerekű. Bármilyen terepen sokkal de sokkal könnyebb tolni.
2012. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagykerekű a jobb, mert könnyebb vele közlekedni földes úton, aszfaltos, de göröngyös úton, padkákon, mert egyszerűbb vele kanyarodni, mert egyszerűbb irányítani.

Az olyan babakocsit is szeretem, aminek elől kisebb, de hátul nagy a kereke, a hátsó kerekek nagysága a fontos nekem leginkább (persze elől se legyen túl kicsi).

2012. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy kerekű. A kiskerekű+ esetleg még bolygóssal is szétrázza az ember a gyereket. Még nézni is rossz sokszor az utcán.
2012. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol fogod tolni.


Aszfaltos úton teljesen jó a kiskerekű is. Ha földes, vagy rosszak az utak nagyon, akkor jobb talán a nagyobb.


Az én babakocsimnak közepes kerekei vannak, és bolygós is. Teljesen meg vagyok vele elégedve, 3. gyerekkel használom. A nem bolygóskerekűt nem szeretem egyáltalán, amikor az első gyerekkel olyat vettünk, pár héten belül le is lett cserélve egy bolgyós kerekűre. Én nem szeretem a 20 kilós kocsikat sem, olyan böszmék a nagy kerekeikkel. Persze vidéken sok helyen arra van szükség, mert a rossz utakon nem megy el más.


Hogy rázkódik e gyerek nem a kerék méretétől függ, hanem a babakocsi rugózásától. Nagykerekű babakocsiban is láttam már zötykölődő gyerekeket. Mondjuk amennyire én látom, a gyerekek nem bánják, még szeretik is. Enyémek imádták, mikor macskaköves úton toltam őket pl :D

2012. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Általában a nagy kerekűek nem bolygósíthatók, ahogy én néztem, esetleg tudtok linkelni olyat, ami bolygósítható, vagy közepes?

2012. júl. 14. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Ha kicsi a lakás, sokat kell cipelni, nincs lift, vagy éppen túl kicsi, akkor lesznek apróbb nehézségek a nagy kerekű kocsival, de göröngyös terepen az a legjobb, mert rázod szét a babádat, és nem akadsz fel minden buckán. Mi az előbb említett feltételek mellett nagy kerekű kocsit használtunk Hauck Joggert. Mindent egybevetve azt mondom, hogy az okozott kényelmetlenségek elhanyagolhatóak voltak az előnyökhöz képest. Tudom, nem ez a megfelelő hely és idő, de mellékesen megemlíteném, hogy éppen gazdát keres.
2012. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!