Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség megállapítása...

A terhesség megállapítása utáni vizsgálat után hanyadik héten kell legközelebb orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
7. héten voltam utoljára most 9 hetes vagyok
2012. júl. 14. 12:37
 1/5 baboca85 válasza:
azt mindig a doki vagy meg UH-n mondják meg.akkor legközelebb 12 hetesen kell menni.nézd meg a papirt amit adtak neked azon rajta kell lennie h mikor kell menned sztem!!!
2012. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen voltam, majd 9 hetesen hívott vissza újra a dokim. Utána pedig a 12. heti nagy uh-ra kellett mennem.
2012. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12.héten uh lesz.
2012. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 heti uh lesz a következő.
2012. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ van-e magánorvosod vagy sem. Ha igen, akkor Ő a kiskönyvedbe beleírja mikor kell legközelebb menni, általában havonta, nekem legalábbis.


Ha nincs dokid, akkor csak a kötelező UH-ra kell menned. Ami neked most a 12ik héten lesz.



28hkm

2012. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!