Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek gerincsérve a...

Volt valakinek gerincsérve a terhessége alatt esetleg be is krepált a dereka?

Figyelt kérdés
Mert a nővérem 12 hetes terhes most 35 éves nagyon szeretnék ezt a babát,3 napja bedurrant a gerincsérve és úgy tűnik hogy meg kell műteni mert már a lába is zsibbad! Nem tud valaki tanácsot adni hogy mit csináljon?
2012. júl. 14. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kezdődő porckorongsérvem volt, már terhesség előtt. 34 hetesen állt be a derekam, dokim is már neurológus konzultációt, MR-t, császárt helyezett kilátásba, de pár nap múlva sokkal jobb lett, helyreállt a dolog, és azóta se jött elő. Nekem is zsibbadt a lábam, nem tudtam vezetni, pár napig bőgtem minden moztulatnál. Elmentem gyógymasszőrhöz, aki tudtam hogy nagyon érti a dolgát, 2x voltam, átmenetileg rosszabb lett kicsit, aztán sokkal jobb. És teljsen elmúlt jó egy hét alatt. Simán tudtam szülni, azóta ikreket hordtam ki, velük nem jött elő, és azóta se annyira. Néha zsibbad, mikor megeröltetem magam, de ennyi. Én várnék kicsit a nővéred helyében, reméljük rendbe jön magától.

Orvosnál volt amúgy? Ő mit mondott?

2012. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bekerült a kórházba és azt mondták neki hogy 1 hetet várnak és ha nem javul műtik én ezt nem is értem semmit nem adnak neki még gyulladás csökkentőt sem,azt mondta hogy múlt éjjel lekaparta a falat meg hogy nagyon sírt mert annyira fáj neki! Neki már előtte is volt vele problémája,de akkor pestre jártunk egy kínai 4 diplomás dokihoz aki helyre is tette de most menni sem bír.Jó én nem tudom hogy mennyire fájhat neki,gondolom nagyon de a tesóm a mensi görcsnél is elszokott ájulni!
2012. júl. 14. 21:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolom az is baj hogy túlsúlyos,de mikor segíteni akarunk neki meg szolunk hogy nem kéne ennyit enni azt mondja a férje így szereti.Most kb. 100kg ha még erre rámegy neki egy 20-as nem is csodálnám ha megműtenék.
2012. júl. 14. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegényt, tudom milyen fájdalmas. De tényleg nem segít a túlsúly. Én nem voltam csak 70 kg akkor, már volt rajtam 8 kg, sajnos nem a súlytól függ a dolog, de tesz rá egy lapáttal. És terhesen műtik, vagy el kell venni a babát? Hallottam már hogy műtöttek terhesen valakit, és minden ok volt utána.
2012. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy tűnik hogy igen de még csak 12 hetes!Azt mondta a doki ha bírná a fekvést akkor 37-38 hétben megcsászározzák és egyben azonnal meg is műtik!A kritikus 1 hét itt a döntő igazán!!
2012. júl. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!