Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhesen kaptam egy...

18 hetes terhesen kaptam egy hányás-hasmenés vírust. Nekem több napos erős hasmenés jutott, abból pedig vastagbélgyulladás lett. Félek, hogy a babának valami baja lett. Volt másnak is ilyesmi a terhessége alatt? Egészséges a baba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A magzatot károsító vírusok aránya kb 5 %, olyanok mint, rubeola,és ezek is leginkább az első trimeszterben veszélyesek. Mivel te a 2. trimeszterben betegedtél meg,szerintem ne aggódj, nem lett baja a babádnak. Gondolom a gyógyszereket amiket szedned kellett, úgy írták fel, hogy figyelembe vették az állapotodat.

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]


További jó egészséget kívánok nektek és sok boldogságot a születendő babához.

2012. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!