Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhetem a babát és...

Mikor érezhetem a babát és mikor kezd el nőni a pocakom!? Most vagyunk a 8. hétben! Első baba

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
2009. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Mi szombaton töltöttük a 18. hetet,és kedden éreztem először igazán,akkor már biztos voltam benne,hogy Őt érzem.Akkor voltam 17 hetes és 3 napos ha jól számolom :)

Azóta minden nap jelentkezik :)

Viszont a pocak már jóval ezelőtt látszott,kb 12-13.héttől.

Ja és szintén első baba

2009. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem enyhe kaparászás, bugyborékolás a 18. hét környékén volt, konkrét mocorgásokat, rugdosásokat viszont csak a 22. héttől érzek, azóta viszont naponta többször bejelentkezik. Nekem látványos pocaknövekedés csak az utóbbi hetekben volt, addig csak picit kidudorodott. 28 hetes kismami
2009. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
A 18. héten vagyok és nem vagyok benne biztos még, hogy a babát érzem. Néha vannak furcsa, eddig nem tapasztalt érzések a hasamban, de nem tudom, hogy ez már mocorgás-e. A pocakom egyik hétről a másikra nőtt meg, a 13.14. héten. Most már kismamásan gömbölyödik a hasam, lassan egyik régi ruhám sem jó rám.
2009. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Szia!Én ma vagyok 20 hetes és most éreztem,hogy mozog a babám,de csak amikor lefekszek.A 16.héttől szokták mondani,hogy lehet érezni,de akinek első terhessége,ő lehet,hogy csak 20 hetesen érzi.Egyébként attól is függ,hogy a méhlepényed hol van megtapadva.Nekem például a mellső falon,és azok később szokták érezni,mivel ez a has felőli oldal.De ezt azt hiszem csak a 18 hetes ultrahangon írják rá,hogy hol tapadt meg.Gratulálok és jó egészséget!Linda
2009. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
szia.lehet hogy hihetetlen de én a 7 héttől minden nap éreztem bugyborékolást.akkor megkérdeztem az orvost és azt mondta hogy egyértelműen ő az.nagyon örültem.most minden nap mozog de nagyon.izgága típus a babám.talán ezért éreztem hamarabb..nem tudom de neked sok szerencsét kívánok és boldog baba várást.
2009. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Az első mozgást 14hetesen éreztem, de nagyon ritkán, és csak fekve. Volt, hogy több napig semmi, és ez teljesen elbizonytalanított. A 17+3 héten volt konkrétan az első rúgás. A férjem 18.h végén érezte először. Első baba.

A hasam már a 8. héten el kezdett változni. Akkor mindenki azt mondta, hogy csak felfúvódás. Én nem akartam hinni senkinek, de mivel a 20. héten is csak kb akkora, mint a 12. héten már elhiszem.

2009. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 16,50-es válaszoló.

Ne haragudj,de te hihetetlenül nagy hülyeséget írtál le.

Orvos neked ilyet tuti,hogy nem mondott,hogy 7 hetesen a babát érezted mozogni.

Nézz kicsit körül ezen az oldalon,mert úgy látom nagyon tájékozatlan vagy,nem árt tudni néhány dolgot magatokról ha babát vársz: [link]

Mellesleg 7 hetesen ugye még sem karok sem lábak nincsenek mert most kezdenek kialakulni,és nem is mozog még a baba legyen majd bármilyen izgága típus.


Boldog baba várást mindenkinek,3 gyerekes anyuka.

2009. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
ez a szöveg is írja hogy megkezdődnek a magzatmozgások és az orvos azt mondta h típus kérdése.a bugyborékoló alhas ezt jelzi.ha akarod megadom a számát.elhiheted h nem én találtam ki.most 20 hetes vagyok.
2009. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném megtudni,hogy normális ha fájdogál a hasam?
2009. júl. 15. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!