Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes még 31 hetesen 4D-re...

Érdemes még 31 hetesen 4D-re menni? Volt valaki ilyen korban? Rendesen látszik még a kicsi?

Figyelt kérdés
Most vagyok 26 hetes és csak a 31.hétre tudnak időpotot adni... Megéri még akkor elmenni?

2012. júl. 16. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 33 hetesen voltam. Minden jól látszódott.

Tőlem megkérdezték, hogy hátsó falon tapad e a lepény. Gondolom ez is sokat számít már ebben a korban.

Üdv: 39+2hkm

2012. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Most a második babával pont a 31. hetet kezdtem amikor voltunk. Jó volt, azt leszámítva, hogy könyörögni kellett a kisasszonynak, hogy a kezét, és a lábát esetleg elvehetné az arca elöl. :)

Ilyenkor már babásak. A bátyjánál korábban voltunk, de uez volt a gond.

Egybe már nem fér bele a képbe, de úgyis az arcára vagy kiváncsi, a többi dolgot meg sima uh-n úgyis magyarázza a szonográfus. Ált. csak az arcára kapcsol át 4D-re.

2012. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is a 30.héten szeretnénk elmenni 4d-re,mert 1x voltunk már a 20.héten de én kíváncsi vagyok rá,hogy fog kinézni.:)És ilyenkor már szép formásak,és a kis pofijára vagyok kiváncsi.Remélem kibírom a 30.hétig....:)

24hkm

2012. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, már én is nagyon kíváncsi vagyok rá :-) mi még nem voltunk a 28 hétre terveztük volna, és mivel azt mondták, hogy ráérünk elötte 1-2 héttel időpontot egyeztetni így kicsit elkeserített, hogy ilyen sokára kaptam időpontot :-(
2012. júl. 16. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos sokan bejelentkeztek...:)

Örülj neki addigra még szebb és formásabb lesz a pici..:)

2012. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi a 32. héten voltunk, ilyen lett a felvétel:


[link]

2012. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem majdnem minden uh-n mondták,hogy a 32.héten menjek legközelebb,mert akkor már olyan a kis arcocskájuk,amilyen a születésükkor lesz. Így ezzel is fogom meglepni a páromat,akkor fogok elmenni. Az arca lesz a lényeg,az pedig gyönyörű kis husis lesz,semmiképp ne hagyd ki! Boldog babavárást! :)

29hkm

2012. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 válaszoló,tényleg cuki és szép formás kis pofija van.Ezért megyek én is a 30.héten.:)
2012. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4D Ultrahangon Győrben a Bemtéren voltam! Voltunk 16 hetesen , 25 hetesen, és nemrég 30 és egy kicsi! Csodálatos ahogy végignéztük a videókat és lehet látni hogy változik a pocaklakó! Az apja fia lesz mert az orra tipikusan olyan mint Mátyás királyunk orra! Egyszó mint száz hajrá!
2012. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat a képért pedig külön köszönet nagyon édes és jólkivehető az arca :-) Már alig várom hogy mehessek :-)
2012. júl. 17. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!