Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tesztelt ma, vagy mostanába...

Ki tesztelt ma, vagy mostanában pozitívat? Mit éreztek?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fájnak a melleim, főleg a bal....meg délelőtti hányinger és gyengeség, mára múltak el a mindjárt megjön érzésű görcseim, néha feszül a hasam alja....Nektek?
2012. júl. 16. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Több mint egy hete teszteltem, de nem érzek semmit... Néha, estefelé érzem a méhem, de annyi. Remélem, nem lesz semmi gond...
2012. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én holnap reggel fogok tesztelni, most nemrég vettem egy tesztet. Én savval ébredtem, szédülgetek, 4. napja késik. És nem tudtam begombolni a farmeromat, mert akkor nagyon kellemetlen érzés volt a hasamba. Akkor éreztem ilyet, amikor a lányommal voltam 4 hónapos terhes. Nekünk ez az első hónap, hogy próbálkozunk a kistesóval, nagy lenne ha máris pozitív lenne a teszt. Remélem pozi lesz. Majd írd meg mit teszteltél!
2012. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek! Túl vagyok a teszten:-))) ma késik 5 napja....Mi számolgattunk január óta ovu teszt, meg mindenféle módszerek, addig nem jött össze, ebben a hónapban rá sem néztünk a naptárra és tádámmmmm:-))) Írjatok majd hogy mi van veletek!
2012. júl. 16. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
én 1 hete teszteltem pozit, és szédülök és mindentől felfordul a gyomrom! :S Remélem hamarosan elmúlik!
2012. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A védőnő azt mondja a görcsök, hányinger meg a fájdalom mind jó jel mert erősek a hormonjaim, kitartás:-)
2012. júl. 16. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Több mint egy hete teszteltem most 6hetes 5napos vagyok, december óta próbálkozunk és az elözö hónapban mondtam páromnak h szüneteltesük kicsit mert másik munkahely volt kilátásban és most pozitiv lett :) hát egész nap tudnák aludni, a melleim ugy fájnak és feszülnek h hason alvásról le kellett mondanom, tegnap pedig elájultam, kis émejgés, remélem ezek lassan el fognak mulni.csütörtökön megyek elsö ultrahangra, nagyon várom már :) jó babavárást mindenkinek :)
2012. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!