Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom ált. iskolában tanít...

A párom ált. iskolában tanít és mondta, hogy vannak kiütéses gyerekek az osztályokban. Nem tudják, hogy milyen betegség. Én 16 hetes terhes vagyok, mennyi esélyem van elkapni, ha gyerekkoromban egyik himlőn sem estem át?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
van rá esélyed, ha még nem voltál himlős akkor nincs védettséget. De pl ha a párod volt, akkor ő már nem kaphatja el. Viszont hogy a vírust hazahurcolhatja e azt nem tudom. Mindenesetre kérdezz meg egy dokit v védőnőt, hogy megnyugodj.
2008. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a párod volt, akkor nem viszi haza, akkor lenne gáz, ha még nem és rajta nem is jelentkeznek tünetek, mert akkor hordozó.
2008. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!