Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen normális még a...

14 hetesen normális még a rosszullét és a görcs?

Figyelt kérdés
Azzal tisztába vagyok,hogy nő a méhem és amiatt fáj a hasam,de ennyire? menzis görcseim vannak de még a combomba és a térdeimben is érzem.2 dolog van a fejemben,az egyik az,hogy ma reggel együtt voltunk a párommal,a másik meg hogy elfogyott a magnézium+b6-om és nem vettem újat,kb 1 hete nem szedem.a femibion mellett szedtem napi egyet.a doki zöld utat adott a szexhez és nem voltunk durvák se.meg a rosszulléteknek nem kéne már elmúlni egy kicsit vagy mi? saját tapasztalatok érdekelnek,ki mit érzett mikor növekedett a méhe! köszi!
2012. júl. 17. 16:38
 1/4 Anita8401 ***** válasza:

Szerintem kèrdezd meg a dokidat mit tegyèl mert nem akarlak megíjeszteni de nekem is ez volt tegnap és a kórhàzban kötöttem ki mert a görcsök miatt bevèreztem sajnos :( igaz,hogy mi már 19+3 hetesek vagyunk :) .

Szerintem minél előbb vegyèl be magnéziumot és pihenj sokat ,nekem is ezt mondta a dokim ès holnap már megyünk haza :))

2012. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem! akkor remélem csak arról van szó,hogy folytassam a magnézium szedését.mert amíg szedtem nem fájt ennyire a hasam.de lehet szexelni se kéne? de az orvos nem tiltotta meg.és aki együtt van a párjával használ óvszert? mi nem használtunk és azt is olvastam a sperma kinyithatja a méhszájat.
2012. júl. 17. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

szia :)

én 17 hetes vagyok, szerintem is magnézium kell és akkor jobb lesz. ha a doki nem tiltotta akkor mehet a szex, mi is szoktunk és óvszer nélkül, eddig nem is volt gond, persze óvatosak vagyunk így is. ha a magnézium ellenére is ugyanannyira fájna akkor menj dokihoz hogy nézzen meg. jó babavárást

2012. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés köszönöm akkor veszek még és tovább szedem talán csak az a baj.bár lehet még ez is normális mert még nől a pocim.öszintén szólva nem látom még hogy nőtt volna inkább puffadást,de vékony se vagyok na :) köszönöm szépen!
2012. júl. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!