Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS-es anyukák, akiknek...

PCOS-es anyukák, akiknek viszonylag könnyen jött az első terhesség, a második baba is hamar sikerült?

Figyelt kérdés

Még nem aktuális a kérdés, 2 hónapos a lányunk, de kíváncsi lennék, hogy mik a tapasztalatok.


Ill. metformin szedés mellett mikor múlt el a hasmenés? (Mikor először kezdtem szedni, nem tapasztaltam ilyet, most viszont borzasztó, és baba mellett nem olyan könnyű így. A gyógyszert viszont muszáj szednem.)


2012. júl. 18. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a második baba sikerült nehezen.

Gondolom fokozatosan építed fel az adagot, így nem szabadna, hogy folyamatosan menjen a hasad.

Esetleg válts a dokiddal gyógyszert. NEkem a merckformin 850mgostól ment a hasam fél év után is, így váltottunk merckformin XR-re, 1000mgosra és ez bevált!

37hkm

2012. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! A férjem írja ki a gyógyszereimet, egyelőre szerinte nem kell váltani, de ő is mondta, hogy ha nem múlik, akkor csere lesz. Azért furcsállom, mert eddig is ezt szedtem (terhesség előtt), és nem volt gond. Furán működök. :))


Sok boldogságot Neked, és könnyű szülést! :)

2012. júl. 18. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, rengeteget változik a szervezetünk terhesség, szülés alatt. Talán ezért van, hogy most nem bírod a gyógyszert.

Meg a szoptatás is benne van a dologban, úgy gondolom.

Köszönöm szépen! :)

Neked meg jó babázást!

(Nagyon várom már, hogy kibújjon:)

2012. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, én is alig vártam már a végén, szerencsére csak a 38. hétig kellett kitartani. :))) Még egyszer sok boldogságot Nektek! :)
2012. júl. 19. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönjük! :)
2012. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a második baba után derült ki, mindkettő 8 hónap után jött, most a harmadikkal 10 hónap kellett, remélem nem lesz gond.
2012. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!