Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok és...

16 hetes kismama vagyok és tegnap délután megkeményedett a hasam. Ez normális ilyenkor? Nem korai?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit korai, de valakinél hamarabb jelentkezik. Az normális, ha csak 1-szer vagy 2-szer érzed egy nap. Ha sűrűbben, akkor nem ártana magnéziumot szedned, vagy orvoshoz menned, mert sok keményedésre kinyílik a méhszáj és végig kell feküdni a terhességet.
2009. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így volt, emelj a magnéziumadagodon, és pezsgőtablettával is egészítsd ki, én vagy háromszor annyi magnéziumot szedek-iszom és minden enyhült, jól vagyok. A magnéziumot nem lehet túladagolni, a terhesség alatt nagyon sok kell belőle.
2009. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is gyakran keményedik, kb 15 hetes korom óta, nem gond ha csak időnként és nem rendszeresen, a méhösszehúzódások természetesek, van akinél erősebbek, van akinél nem. A legközelebbi vizsgálaton (18 hetes uh), kérd meg a dokid hogy ellenőrizze a méhszáj állapotát, nekem hüvelyi uh-val megnézte, akkor biztosan megnyugszol! 21 hetes
2009. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!