Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes terhes vagyok és...

19hetes terhes vagyok és nagyon megfáztam, alig kapok levegőt úgy be van dugulva az orrom. Mit tudok ilyenkor csinálni? Vehetek be valamilyen gyógyszert?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is a múlt héten estem bele. Kamilla tea ezerrel, arcszauna, infralámpáztam az arcomat, Tantum Verde szopogatós tabletta, és sok pihi.

Na jó egyik este már annyira nem bírtam az orrdugulást, hogy elloptam a párom Novorin orrcseppjét, de orvoshoz nem mentem, mert úgysem írnak fel semmit kismamának.

Így több mint 1 hétig tartott a gyógyulás, igaz még most sem tökéletes, de sztem túl vagyunk rajta.

2008. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meleg kamillás-sós vizes orrtisztítás. Kicsit gusztustalan és kényelmetlen, de hatásos. Két-három nap alatt teljesen helyrejöttem. Nekem egyedül az jött be, orrcseppet nem mertem bevállalni...
2008. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
forralj vizet, sózd meg, és azzal csepegtess az ormányban :).
2008. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kamillás arc párolás napi min 3szor, citromos mézes tea, és én napi 1szer elalvás előtt használtam orrcseppet, igaz nem tartott csak max 3-4 órát.És ha teheted ne kellj ki az ágyból.

21 hetes kismami.

2008. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!Már elkezdtem kúrálni magam!

Mindenkinek boldog babavárást!!!:)

2008. máj. 5. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerestem a cikket, de nem találtam meg, miért jó a fokhagyma. Ha bírja a gyorod, vacsizz fokhagymás pirítóst. Néhány nap alatt hatásos. Én se gyógyszereztem, most 32 hetes kismama vagyok.
2008. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És egyél sok citromot vagy kiwit a C vitamin miatt. Vagy savanyúkáposztát.
2008. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!