Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, sikerült valakinek...

Kismamik, sikerült valakinek itt closty + choragon kombinációval teherbe esni? Első próbálkozás sikerült? Kaptatok még valamilyen gyógyszert ezek mellé vagy utána minden ment rendesen?

Figyelt kérdés
Ez az első clostys hónapom, 12. napon megyek UHra, nagyon izgulok :) Szívesen vennék minden tapasztalatot, tanácsot :) Köszönöm
2011. febr. 14. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi több mint 1 évet póbálkoztunk sikertelenül, a Clostyval pedig mindkét alkalommal a második ciklusban sikerrel jártunk!:) Az UH-tól függetlenül ém használnék ovulációs tesztet, az a tapasztalatom, hogy az pontosabban megadja a tüszőrepedés időpontját mint az UH.

Drukkolok, sok sikert!:) Nagyon sok párnak segített már a Closty! (choragont 2x kaptam, de pont azokban a ciklusokban nem sikerült, de szerintem ez nem sokat befolyásol)

2011. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ és gratulálok is egyben :) Azt megkérdezhetem, hogy a closty után ezek szerint semmilyen más tablettát nem szedtél - utrogestan...stb?
2011. febr. 14. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kaptam ultrogestant, pedig elsőre a 8. héten elvetéltem. A dokim azon az állásponton volt, hogy amelyik baba el akar menni, az úgyis elmegy, és a vetéléseket 80%-ban genetikai hiba okozza, azon meg nem segít semmilyen gyógyszer. De a vetélés után 4 hónappal már ismét terhes voltam (hála jóbarátunknak, a closynak!:))
2011. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk az első closti kúra második hónapjában összejött a baba,most vagyok 20 hetes és nagyon boldogok vagyunk.Mivel volt két vetélésem igy duphastont kellett szednem amikor terhes lettem és clexan injekcióval kell szúrni magamat végig a terhesség alatt.Tavaly előtt derült ki egy genetikai vizsgálaton hogy trombozisra hajlamos vagyok és ezért kell szurizni magamat.

Sok sikert!!!

2011. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

10.13: sajnálom a vetélést, sajnos nekem is volt decemberben :( de kis terhesség volt, és már nagyon várjuk, hogy sikerüljön végre. abban, amit a dokid mond, lehet valami, én is hiszem, hogy amelyik baba szeretne, az megmarad,amelyik nem...


10.36: nagyon köszi, hogy írtál :) anyira gratulálok :) elképesztően jó érzés lehet már 20 hetes terhesnek lenni...nagyon szép időszakor kívánok és majd jó babázást

2011. febr. 14. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én most a második babámat várom és mindegyik első hónapba megfogant:) Closty+Choragoon utánna nekem még a duphastont kellett szednem.


Sok sikert kívánok neked!

2011. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!