Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsölgetek vagyis megkeménys...

Görcsölgetek vagyis megkeményszik a pocim. Ettől még vehetek ülőfürdőt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Igazából nem nagyon ajánlanám a fürdőt,de ha mégis az mellet döntesz,akkor ne legyen nagyon meleg!Én a terhességem elejétől csak zuhanyozni szoktam.Üdv:30 hetes kismama!
2008. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor árthatok az ülőfürdővel??Nem szoktam meleg vízben fürcsizni de megmondom őszintén nem érzem magam tisztának ha zuhanyozok :( most mit csináljak?
2008. máj. 5. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős terhes vagy? Én a görcsök miatt pont holnap megyek orvoshoz, hogy megnézze, nem nyílik-e a méhszáj. Zárt méhszájjal nyugodtan fürödj, csak ne legyen forró a víz. Egyébként a jóslófájások meleg vízben múlnak.
2008. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok teljesen zárt méhszáj 3100
2008. máj. 5. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az ülőfürdő nem a görcsök miatt tiltó-listás, hanem a fertőzések miatt. Mindegy, hogy fürdesz, vagy zuhanyzol, a lényeg, hogy ne legyen forró a víz.
2008. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a fertőzések miatt van de gondoltam a saját kádamban csak nem kapok el semmit.Amugy tényleg elmultak azok a keményedések miután megfürödtem nem sokáig persze de azért nagyon király volt.Köszike a segítségeket boldog babavárást mindenkinek
2008. máj. 5. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Fürödj nyugodtan!És ha sokszor keményedsz vegyél magne b6 vitamint, az segíteni fog, de 36.hét után ne szedd.
2008. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha zárt a méhszáj,akkor nyugodtan lehet fürdeni.Ezt is eltúlozzák,mint annyi mindent terhességnél!
2008. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Ha 3100-as a méhszájad az nem teljesen zárt ugyanis a külső 1ujjnyira nyitva van!Ha teljesen zárt lenne akkor lenne 3000.Azért tudom mert én nekem is 20hetesen ilyen volt az eredményem.Nem mondták hogy pihizzél?Én nem fürdenék a fertőzés veszély miatt.Üdv 30hetes kismama
2008. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

őszintén megmondva túlságosan is sokat pihizek :)

De az a legjobb,hogy ezt azért jó lett volna ha a doki is mondja nah holnap lecseszem nem ezért fizetek neki :D

köszönöm a segítségedet :D

2008. máj. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!