Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok és még mindig...

14 hetes vagyok és még mindig nagyon rosszul. Az előbb barackot ettem és kijött. Mikor lesz már vége? Nektek meddig tartott? Ha ennyire rosszul vagyok akkor a pici is nagy eséllyel szépen fejlődik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a rosszullét úgy mondják jó jel.
2012. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 15.hétig tartott,viszont az,hogy valaki rosszul van-e vagy sem,semmi köze nincs a baba fejlődéséhez. Nagyon sok olyan szerencsés kismama van,aki egyáltalán nincs,vagy nem volt rosszul,mégis teljesen egészséges kisbabát hozott a világra. Anyukámnak mázlija volt,sosem volt rosszul,én meg az öcsém is egészségesen születtünk és vagyunk máig is. Én pocsékul voltam,hánytam a 15.hétig,a kislányom mégis tökéletesen rendben fejlődik odabent :)

29hkm

2012. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16-18.hét körül lett vége..:)Kitartás...

24hkm

2012. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hú akkor még pár hét! :S a 6.héttől ez van,ahogy a nagy könyvbe meg van írva.ha a baba fejlődése nem ettől függ,akkor irigylem azokat akiknek nincs vagy alig van tünetük! itt a nyár és nem tudok kimozdulni :( köszönöm a válaszokat és boldog babavárást!
2012. júl. 19. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 23 hetes, és nekem a héten volt először, hogy már nem voltam rosszul. Szóval változó, minden terhesség más. Van olyan, akinek semmi baja, másnak az egész terhessége alatt vannak rosszullétei. Olyan is lehet, hogy egy időre elmúlik, aztán pár héttel később visszajön.
2012. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

én 17 hetes vagyok és még mindig nagyon rosszul. szédülök hányok, borzalmas, de remélem tényleg jó jelnek számít nem csak babona :)

2012. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!