Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be kell jelentkezni a védőnőhö...

Be kell jelentkezni a védőnőhöz, vagy mehetek rendelési időben?

Figyelt kérdés

Úgy van kiiírva,hogy védőnői tanácsadás hétfő,szerda,csüt. 8-10-ig.Ti hogyan mentetek és mi volt első alkalommal?

Főleg a vidékiekre lennék kíváncsi!


2009. júl. 14. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Első alkalommal menj oda "rendelési időben", elvileg ad időpontot. Vagy ha ki van írva telefonszám, azon kérj időpontot. Az első találkozó hosszabb, mert fel kell vennie az adataidat, ezért csaknem biztos, hogy nem akkor rögtön csinálja meg, hanem visszahív adott időpontban. Onnantól mindig megbeszélitek majd a következő időpontot.
2009. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell bejelentkezni,én vittem a nőgyógyásztól kapott papíromat, majd kiállította a védőnő a kiskönyvet, megmérte a súlyomat, vizeletet nézett, vérnyomást mért és ennyi.
2009. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én telefonon bejelentkeztem és a kapott időpontban mentem,azóta is mindig előre megbeszélt időpontban találkozunk.
2009. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én vidéki vagyok. Nálunk 2 község van összevonva, mégse kell időpontot kérni. Nincs annyi kismama, hogy ne tudjon fogadni. Első alkalommal elkéri a nőgyógyásztól kapott papírt, vérnyomást mér, testsúlyt, vizeletet néz, kitölti a kiskönyvet, kiszámolja hány hetes vagy, milyen vizsgálatra kell legközelebb menni és add újságot is.

Nálunk ez volt.

2009. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. júl. 14. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is vidéki vagyok, elsőnek amikor mentem akkor megmondták hogy melyik védőnőhöz tartozom. Én éhgyomorra mentem úgyhogy vettek vért, kiállították a kiskönyvet és megmondták hogy mikor kell következőnek menni.Kértek időpontot belgyógyászatra és már a 12 hetes uh-ra is.
2009. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a szakorvosi rendelőben vannak a védőnők is, és próbáltam időpontot kérni, de nem lehet. Nekünk rendelési időben kell menni és kivárni a sorod. Ma voltam először, de már a múlt heti labor eredményeivel mentem, úgyhogy csak súlyt és vérnyomást mért, meg kitöltötte a kiskönyvet. Adott egy kezdőcsomagot az újságokkal, amiben az ingyenes csomag kupon is van, és szeptember elejére hívott vissza.
2009. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!