Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudok aludni mióta...

Tibor215321 kérdése:

Miért nem tudok aludni mióta szedem a gravidát? Ki hogy alszik, tapasztalatok? Szedjem- ne szedjem?

Figyelt kérdés

1hete szedem ahogy elő van írva evés közben lefekvés előtt közvetlenül.Először csak erősebb lett a hányingerem aztán 3. nap már idegesített mikor hulla fáradt voltam olyannyira éberen alszom hogy már zavar felébredek óránként.Másnap délelőtt tudnék aludni mikor végezni kellene a teendőimet. Nyűgös vagyok...

Volt valakinek ilyen panasza gravidával kapcsolatban? 8hetes vagyok kb. és már nagyon ott vagyok nem szedem tovább.



2012. júl. 19. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki,hogy nem vacsinál, hanem mondjuk ebédnél veszed be.A lényeg úgyis az, hogy evés után legyen vagy közben.Én például azért szedem ebéd után, mert éjszaka rengeteget járkáltam tőle pisilni.Meguntam, hogy két óránként mennem kellett és biztos ,hogy a gravidától, mert azóta nem. :D A baba szépen fejlődik így is. :D

23 hkm

2012. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot megfogadom.gratulálok a babához.
2012. júl. 19. 18:24
 3/4 Szandy89 ***** válasza:

Én is a gravidát szedem és én is ebéd után veszem be!!!

A terhességem elején is próbáltam szedni,de akkor mindegy volt,hogy mikor vettem be,5 perc múlva kihánytam.akkor azt mondta a dokim,hogy ne szedjem,szüneteltessük. És most egy pár hete megint elkezdtem és így,hogy ebéd után veszem be bent marad!!!


Boldog babavárást! 26+4 hkm

2012. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szedek semi babavédö vitamint, azt mondta a dokim h ha birok rendesen enni akkor felesleges a folsavon kivül mást szedni, szerencsére nem igazán vannak roszuléteim.több helyen is utánna olvastam és ott is azt irta h nincs szügség + vitaminokra h tud rendesen táplálkozni a kismama.ugyh szereintem ha hátrányai vannak a szedésnek és birsz rendesen enni akkor nyugodtan abbahagyhatod, de ez csak az én véleményem. 8hkm
2012. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!