Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogínygyulladásom van terhesen...

Fogínygyulladásom van terhesen. Orvos szerint csak kamilla. Tapasztalatok, tanácsok kismamák? 26 hkm.

Figyelt kérdés
Paradontax fogkrémet és corsodyl öblögetőt használok. Az öblögető helyett azt mondta az orvos, hogy kamillát használjak, mert a corsodyl nagyon színezi a fogakat, és ő kismamának nem ajánlja a vegyszeres öblögetőket, ráadásul az ízérzetet is elveszi.
2012. júl. 10. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam a propoliszt, ismerősöktől kaptam, nem tudom üzletekben kapható-e, de kiváló gyull.csökkentő, sterilizáló. Ha van méhész ismerősöd, ő biztosan tud adni. Nekem egyébként nagyon be volt gyulladva, végül magamnak egy steril tűvel kiszúrtam, és a propolisszal fertőtlenítettem.
2012. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Lacalut aktiv jött be nekem, nagyon hamar van eredménye, már a fogkrém is elég volt, nem kellett a szájvíz.
2012. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én eddig nagyon sok mindent próbáltam. Legutóbb gengigélt vettem méreg drágán, de nem ért semmit.

A fogorvos annyit mondott, hogy ahogy világra hozom a babámat el fog múlni. Hát...nem tudom...nagyon vérzik minden mosásnál...

24 hkm

2012. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cserszömörcés szájvizet ajánlott a fogorvosom erre a problémára.
2012. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem vérzik mindig, de látszik az ínyemen, hogy gyulladt. Mától kamillázom, hátha...Aggaszt, nehogy ártson a babámnak.
2012. júl. 10. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is gyulladt volt az ínyem a terhesség alatt,az én dokim is a kamillát javasolta,és a Listerin szájvizet. 3 nap alatt lement a gyulladás az ínyemről.A kamillát naponta kétszer használtam.
2012. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szopogatós fertőtlenítő tabletták (homeogene 9, strepsils).
2012. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugyanezt használtam, amit te és egy hónap alatt múlt el
2012. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a kamilla biztos hogy nem fog ártani a babádnak. De a gyulladás se, max annak a szövődménye, ha nem kezeled. Hallgass az orvosra nyugodtan! Elvégre ő jobban tudja, mint mi. Másrészről ha leforrázod a kamillát, akkor tehetsz még bele két szelet gyömbérgyökeret, az is gyulladáscsökkentő hatású! Én mandullagyulladásra ittam gyömbérből főzőtt teát, és szépen megtisztította a torkomat.
2012. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A propolisz nagyon jó,DE várandósan inkább ne!
2012. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!