Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szült már Hódmezővásárhelye...

Ki szült már Hódmezővásárhelyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eredetileg Szegeden akartam szülni, de ajánlottak egy jó nő nőgyógyászt Hmvh-n, így most gondolkodóba estem.A prof. akihez eddig jártam már nem vállal szülést.

2012. júl. 11. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én februárban szültem ott.Barátnőm a napokban.Most felújítják a szülészetet,eléggé felfordulás van.Nem tudom meddig tart.

De általánosságban tudok mesélni.

Mire vagy konkrétan kíváncsi?Este ,ha lerakom a kisfiamat írok privit,ha gondolod.

2012. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Minden érdekel. Nekem Szöllősi Dalmát mondták, hogy ő nagyon jó. Állítólag Janics Natasa is nála szült. Te kinél voltál? A barátnőd kinél szül?Milyenek a szobák? Mi a protokol?A szegedit már tudom, de nem mindenütt olyan jó a felszereltség. Boxok vannak, vagy családi szobák?Tarifák?
2012. júl. 11. 19:37
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, én kb. 2hó múlva fogok szülni.
2012. júl. 11. 19:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerem Dalmát,én Bolemannál szültem,de Kováts Dénes a dokim.Mindent leírok este!! :)
2012. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi-köszi.
2012. júl. 11. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Elküldtem az üzit! :)
2012. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsánat,h ide pofátlankodok én is, de Kedves Meskata elküldenéd nekem is az e-mailt, ui. én is Hódmezővásárhelyen fogok szülni Dr Kecskeméti Lászlónál és én sem ismerem a helyet. Eredetileg Szegeden akartam szülni, de a dokim átment Hmvh-re, szóval kénytelen vagyok ott szülni. Előre is köszönöm!
2012. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elment az üzi Neked is,Kedves Utolsó! :)
2012. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves Meskata! Nagyon szépen köszönöm,h nekem is elkülted a választ. :-) Utolsó
2012. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Meskata!


Nekem is tudnál infot küldeni. Én is Kovátsnál szülök, de majd csak decemberben.


Köszi

2012. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!