Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri Kismamik, Nők, Anyukák,...

Győri Kismamik, Nők, Anyukák, Csajok! Bárki aki nőgyógyászhoz jár, tud valami véleményt, benyomást DR. Vajda Attiláról?

Figyelt kérdés
Hamarosan orvost kéne választanom, de most költözünk Győrbe, így senkit nem ismerek, már tettem fel hasonló kérdést, de akkor nem volt konkrét orvos, aki után érdeklődtem.Most rá lennék kíváncsi..remélem tudtok segíteni

#nőgyogyasz #Dr.Vajda Attila
2012. júl. 20. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan Őt nem ismerem, de talán nem is "érdemes" orvosról kérdezned, mert ahány kismama annyi vélemény :) Nagyon sok rendes és lelkiismeretes nőgyógyász dolgozik Győrben, és gondolom mindenki meg van a sajátjával elégedve.


Egyébként ha bármi kérdésed lenne nagyon szívesen segítek.


28+4 győri kismama

2012. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó orvos, de nagyon drága úgy hallottam...

33 hkm

2012. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dr. Vajda Attila engem nőgyógyászati problémával kezelt, jó orvos! Bár én dr Mika Péternél szültem! Bátran ajánlom, van magánrendelése, és azt kell, hogy mondjam nem drága!
2012. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!