Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én magán nőgyógyászhoz...

Ha én magán nőgyógyászhoz akarok járni akkor ő le fogja tudni venni a vért?

Figyelt kérdés
Még nem voltam vérvételen. Szerintetek meg fogja érteni és nem lesz olyan durva?
2012. júl. 16. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Perwsze, hogy le tudja. Egy műtét is alap dolog neki, nem egy vérvétel. Ha elmondod, hogy még sosem vettek tőled vért, biztos jobban figyel és óvatos lesz. Pláne, ha magánhoz mész, és még fizetsz is neki :) De amúgy sem egy vészes dolog, de ezt még úgyis hiába mondom :)
2012. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál :)
2012. júl. 16. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, a magán nőgyógyász csak a terhességgel kapcsolatos vizsgálatokat végzi el, mint hüvely vizsgálat, ultrahang, emlővizsgálat...

Az orvos beutalót ad laborba vérvételre.

Vért a laborban vesznek. De ha a laborban szólsz, hogy még nem voltál vérvételen, félsz, akkor odafigyelnek majd!!!

2012. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Avery ***** válasza:

Az én magán dokim le tudja venni a vért, és elküldi a laborba, ez persze pénzbe kerül.

De egyébként igen, beutal a laborba. Szólj majd, nem szoktak bunkók lenni, velem még mindegyik kedves volt, pedig már ezerszer voltam vérvételen, különböző helyeken. És tényleg nem gáz, kis szúrás, kis várakozás míg kifolyik az üvegcsébe, kb. fél perc, és kész, ennyi.

:)

2012. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást. Azért írtam ilyen biztosan, mert nálam is így volt..Szóval kedves kérdező..van ilyen!

Első voltam..

2012. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a zöld kezecske ment! Nem pontoztam le senkit!
2012. júl. 17. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!