Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek ilyen? Barnázás...

Volt valakinek ilyen? Barnázás, esetleg kevés vérzés.

Figyelt kérdés

Ma voltam sztk-ba hüvelyi UH-on, a mensi szerint 6 hetesek vagyunk, a Drnő mondta, hogy petezsákot lát, ez az UH alapján 4-5 hetesnek felel meg! Tegnap este viszonylag nagyobb mennyiségű barna kocsonyás szerű váladék távozott (term. mondtam neki). Mire hazajöttünk, elmentem pisilni véreztem. Felhívtam, mondta, hogy feküdjek, ha görcsölnék, erősebb lenne a vérzés ügyelet! Azért felhívtam a dokit akinél a Kisfiamat szültem, Ő ugyanezt javasolta.... Szóval az itt a kérdés, hogy járt már e köztetek valaki így és nem volt semmi baj utána? Ha igen mit mondtak az orvosok mitől lehetett?

Köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 20. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél volt ilyen. Viszont nekem felírtak Ultrogestant (sárgatest hormon pótló készítmény). Azt mondták, hogy valószínűleg kevés ilyen hormon termelődik a szervezetemben. (Ez "tartja bent" a babát a méhlepény kialakulásáig.) Mindkét esetben a 12. hétig szedtem, aztán minden rendben lett.
2012. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz Mijau! Én is hallottam, olvastam az Utrogestanról, ezért is vagyok elkeseredve egy kicsit, hogy nem küldtek vérvételre, hogy megállapítsák ennyi a baj-e....
2012. júl. 20. 15:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, helyesbítek MIAJU! :)
2012. júl. 20. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a második terhességemnél barnáztam és véreztem az elején. Az SZTK-ban kiröhögtek, hogy mit akarok ilyen fiatal terhességnél, ha el akar menni, úgyis elmegy. Elmentem egy magándokihoz, aki felírta az Utrogestant. Most múlt egy éves a kislányom!

Remélem, nem lesz semmi baj!

2012. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!