Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg elejen ossze vissza...

Terhesseg elejen ossze vissza verzes? Volt ilyen valakinek? Orvos szerint normalis

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Össze-vissza vérzés,ez soha nem normális! Keress másik dokit!! Nem akarom Rád hozni a frászt,de nekem anno az egyik terhességemnél barnás pecsételőm volt,amikor elmentem a dokihoz,csak legyintett,hogy "a terhesség elején előfordul" Na,persze... Végül is még az nap vége lett a terhességnek.

Előfordul,hogy még rendkívül erős vérzés esetén is megmarad a baba,de mindenképpen pihenés és magnézium szedése javasolt ilyenkor! És persze egy normális orvos sem árt!!!


Kívánom,hogy minden rendben legyen!!!


Üdv: 3 lányos 9hkm

2012. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mar ket orvos vizsgalt. Az elso nem tapintotta ki a terhesseget,elkuldott a laborba,de tesztet csinaltam meg egyet.

Masnap delelott megint elkezdtem verezni,ez kedden volt.

Akkor masik doki vizsgalt,o mondta hogy ilyen elofordul,es akkor menjek az ugyeletre ha gorcsolok es darabos a verzes.Egy het mulva teszteljek.

Erre ma delutam megint elkezdtem verezni.Amugy multhet elott "volt" meg (1napig meg volt,fel napig nem,utana 2napig...)

A doki akihez jarni szoktam,szabin van. :(

2012. júl. 7. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de a dokik többsége nagy tévedésben van!! Ezt is tapasztalatból írom!!

Az első vetélésem előtt egy pár nappal volt 2 este pecsételőm,majd kicsit darabosan kezdtem vérezni,de görcs semmi nem volt!! (Másnap görcsölt a lábam egy kicsit)

A második vetélésnél pedig miután haza jöttem a nőgyógyásztól- amit 1 hét barnás pecsételés előzött meg- világos vérzésem volt,majd a hólyagban az embriót láttam távozni... ezt követte egy sima menstruációnak tűnő,semmi darabosság, vérzés! A nődokik nem tapasztalatból beszélnek!

Tényleg nem akartam Rád hozni a frász!!!

Pihenj amennyit lehet,ne erőltesd meg Magad,ha van otthon magnéziumod,akkor szedd,igyál sok folyadékot!!

Nagyon,nagyon remélem,hogy minden oks lesz!!!


Üdv: 1.

2012. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem hirtelen indult eddig meg,es szerintem eleg sok is jon.Ha nyomom,akkor csak ugy csurog.Szerintem sem normalis ez.Nekem is van ket gyerkicom,es soha nem volt ilyen gondom :(

Koszonom hogy irtal!

2012. júl. 7. 22:21
 5/11 anonim ***** válasza:
szia csak azért hogy kicsit megnyugtassalak,nekem a 18.hétig volt ilyen jellegű problémám.de annyi különbséggel hogy 2-3 hetente 1 napra jelent meg,egyszer komoly darabos vérzéssel!Ma hála istennek boldog 37+2 napos babás vagyok.és várom hogy megszülessen!remélem segítettem! Szép napot ebben a hőségben üdv Nikol
2012. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!! Minden képen írj!! Nagyon izgulok-bár szerintem ezt a 37 hetes kismama nevében is írhatom (aki tökéletesen alátámasztotta amit az első válaszom végén írtam: előfordul,hogy még rendkívül erős vérzés esetén is megmarad a baba)!- Érted!!! / Értetek!!!


Üdv: 3 csajos,9hkm

2012. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!ma elmentem ügyeletre,mert tegnap és ma délelőtt is véreztem,de délutánra abba maradt.

Orvos mindent rendbe talált,6-7hetes terhes vagyok :)

A vérzésre azt mondta,hogy nagyon sok oka lehet.Lehet hormonális,mert ingerült is vagyok.

Köszönöm hogy irtatok és izgultatok velem együtt.

2012. júl. 11. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Már aggódtam érted!! Jó,hogy írtál!!! Nagyon örülök Neked/Nektek :-)

Remélem a vérzés mielőbb megszűnik,és végre zavartalanul élvezeted Te is a kismamaságot!!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!! :-)


Üdv: 3 csajos,9hkm

2012. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Most én is ebben a cipőben járok doki azt mondta várjunk... kérdés meddig???

Remélem minden rendben veletek?Milyen volt a vérzésed? Én most mensiznék....

2012. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem mensikor eloszor,fel napot meg volt,egy napot nem es igy tovabb. Ez het elejen volt,hetvegen csinaltam tesztet,ami pozi lett,akkor par apja nem volt semmi verzes.

Aztan a kovetkezo heten alltam,es hirtelen elkezdett folyni valami,szaladtam a wc-re,vereztem.Ebbol estere nem volt semmi. Es ez kb.5 alkalommal volt,meg strandon is :(

Most 13-14hetes vagyok :)

Pihenj sokat! Majd irj!

2012. aug. 21. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!