Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is baromira fájt a...

Nektek is baromira fájt a méhszáj vizsgálat?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál és mikor 3 hete nézte, nem fájt, de tegnap azt hittem összecsinálom magam. Estére véreztem is, bár mondta a doki, hogy ez várható. Órákig nagyon fájt mindenem. Ma már semmi bajom. Azon gondolkoztam, ez tényleg ennyire fájdalmas, vagy kézzel tágított közben? Szoktak egyáltalán ilyenkor? Valamit magyarázott közben, de nemn tudtam figyelni és utána kérdezni, annyira fájt. Kedden magzatvíz vizsgálat... Előre várom. Bár azt hittem magas a fájdalomküszöböm, lehet, mégse. És hol van ehhez képest a szülés. :o)

39+5 hkm


2012. júl. 21. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos fájdalam as amg nincs fellazulva megpuhulva és zárt mihelyt nytva lesz nem lezs fájdalmas
2012. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kicsit tágított is, hogy ne legyen túlhordás.

Igen, mocskosul tud fájni. Engem a vajúdás alatt kétszer tágított kézzel a doki, de az volt a legborzasztóbb része az egésznek. Pedig 12 órát vajúdtam, ebből 8 órát ment az oxitocin, de akkor is a tágítás volt a legrosszabb.

Könnyű, gyors szülést kívánok!

2012. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maga a vizsgálat sose fájt, de a doki mondta, hogy ha kézzel rásegít a tágulásra, az fáj nagyon. Nekem mondjuk nem kellett, de a szülésznő mesélte, hogy volt kismama, aki azt mondta, rosszabb volt, mint egy fájás, azt hitte megbolondul annyira fájt neki:(
2012. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok, tegnap nézték és nagyon fájt.de sajna be is feszítettem az is baj volt.
2012. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, lányok! Akkor szerintem tágított... Most ment el a nyákdugóm is. Na hajrá, ezt már kibírom, hátha nem kell megvárni a magzatvíz vizsgálatot. Köszi a válaszokat! :)
2012. júl. 21. 11:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, jobban fájt, mint a szülés. :/
2012. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 timszy25 ***** válasza:

Szia!

Szerintem kézzel tágított az baromira tud fájni.Nekem is ezt csinálták és nekem is utána ment el a nyákdugó viszont másnap megszületett a fiam:)

Ugyhogy szerintem neked sincs már sok hátra.

Kitartást!

2012. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt egy sima vizsgálatkor. Nem mondta mit csinál, de miven éreztem, hogy jobbra-balra forgatja a kezét biztos vagyok benne, hogy kézzel tágított. És igen, nekem is rosszabb "élmény" volt mint a szülés, mert a szülést valóban élmény volt. Csodás élmény. Neked is kívánok hasonlót!
2012. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát köszi, hogy megerősítettétek, szerintem is tágított. Ha ennél jobb lesz esetleg a szülés, akkor szuper lesz... :)

Egyébként nagyon várom már, az se érdekel ha fáj. Csak túléljük és minden rendben lesz. Alig várom, hogy megfoghassam a lányunkat. Köszönöm szépen!

2012. júl. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!