Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang vizsgálaton gyanú...

Ultrahang vizsgálaton gyanú merült fel valamilyen rendeleneségre van valakinél?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok nyulszájra gyanuja merült fel és nagyon bepánikoltam, 1 hét mulva kontroéra hívot vissza a doki.
2009. júl. 14. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 20 hetesen azt mondták nem telődik a gyomra, és nyelőcső rendellenessége lehet. Két hétig vártam mire kiderült a vak lárma. Az első gyermekemnél is volt gyanú, ami sajnos be is igazolódott (végtagokkal voltak gondok), sajnos őt elvesztettem.

Könnyű mondani hogy nyugalom, ez a legnehezebb tudom. Semmi gond nem lesz. Gondolj arra, hogy a legrosszabb ami történhet hogy majd ha megszületik megműtik. Ez a legkevesebb, a pici ugyanolyan értékes emberke marad! :)

Írd majd meg mi volt!!

Üdv:

26 hetes

2009. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első terhességemnél súlyos szívfejlődési rendellenességet állapítottak meg, sajnos 20 hetesen elvesztettem a kisfiam.


Utána született egy egészséges fiam, aki már 16 hónapos.


Most jelenleg babát várok, szintén fiút, 21 hetes vagyok. A 18 hetes uhn minden oké volt. Múlt héten szerdán voltunk 4D ultrahangon, ahol a doki ránk ijesztett,hogy baj van a baba szívével, mert lelassul. Még szerencse, hgy másnapra volt amúgy is időpontunk magzati szív uh-ra, ahol a doktornő megnyugtatott, hogy minden oké, ez természetes ebben a korban.


Ha tudsz, menj el másik dokihoz uh-ra. Drukk, hogy minden oké legyen!


16 hós anyuka

21 hetes km

2009. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!