Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérem segitsenek! Elmentem a...

Dóri 55 kérdése:

Kérem segitsenek! Elmentem a baros utcai korházba és ez jött ki az ultrahangon?

Figyelt kérdés
2012.05.22 A vérzéskimaradás idötartalma:8 hét 4 nap.Az uterus corpusának mérete 59,52mm.Az endometrium vastasága 16mmAz utarest üegében egy 6mmátmérojü petezsáknak imponálo képlet ábráolodik,benne szikholyag találhato. És az ultrangon nem láttak többet h élet van és kisseb barna vérzésem volt kb 4 napig azt mondták h ez elhalt terheség ha elhalt terheség lenne akkor miért csökken a vérzés és az nem értem miért több mint 8 hetes el kell mondanom 2012.05.22-2012.05.26 menctruáciom jött meg és a párommal junius 16,17 voltunk eggyütt miböl gondolják hogy elhalt terheség és több mint 8 hetes egyébként hétfön megyek ultrahangra megnézik hogy nött e és hány hetesen látok valamit a szikholyagon belül kérem segitsenek.
2012. júl. 21. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért 8 hetes, mert utolsó menstruációtól számolják a terhesség kezdetét, nem az együttléttől. 8 hetesen már kellett volna pulzálnia a szívének, de lehet, hogy később volt peteérés, és még kicsi a terhesség.

Drukkolok, hogy így legyen, bár a vérzés is elég necces, lehet tényleg elhalt, ha így van, nagyon sajnálom.

Két nap múlva többet tudsz, kitartás!

2012. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért 8 hét 4 nap. mert az utolsó menstruációtól számolnak.

Sok esetben nincs vérzés csak barnázás van terhesség elhalás esetén és csak uh derül ki hogy elhalt terhesség.

Nem vagyok benne biztos hogy elhalt a terhességed,hiszen 4-5 hetes terhes lehetsz az alapján amit írtál, és ilyenkor még nagyon hallani szívhangot.

Nem akarlak teljesen elbizonytalanítani, de drukkolok hogy minden rendben legyen.

Talán menj el másik dokihoz is, hátha több szem többet lát.

2012. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Zavaros amit írsz, de 2féle vége lehet:

Vagy elhalt és akkor már nem nő tovább a mérete , sőt zsugorodik

vagy nő a mérete, netán embrió is lesz benne. Ez majd 7főn eldől.

De ne haragudj, ma nincs jó napom ugyan, de 3x ugrottam neki a történet értelmezésének....

2012. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha viszont késöbb volt peteérésed lehet fiatalabb a terheség nekem 5hetesen volt szikholyagom 1hét mulva mentem és akkor már szépen volt szivpulzácio is nekem ugy volt a menszim volt juni 22 utoljára én aug 8dikán voltam dokinál ne aggodj még simán meg lehet ez a baba!szoritok
2012. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi!

Ilyenkor még nem nagyon hallani szívhangot...

2012. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A több mint nyolc hetes meg igen azt jelenti, h kb. 6 hetes terhesség, (Utolsó mensi napjától számolnak)arra meg jó a 6mm!

Hát 7főn eldől. 50-50%

2012. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen...

Ha 8 hete késik, mondjuk késői a peteérés, akkor kb 5-6 hétnél tartasz. Nekem a 7. héten látott a doki szívpulzálást, akkor már 9,5 hete késett.

A vérzés gáz, de várd ki a hétfőt, addigra kell hogy legyen változás.

2012. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy! Tudni már valamit?
2012. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!