Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánrendelésen minden alkalom...

Magánrendelésen minden alkalommal megnézi a doki a babát ultrahangon is, vagy csak a kötelező ultrahangos vizsgálatokat végzi el?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nézi mindig.

Nálunk kötelező uh-t nem a doki csinálja, hanem a kórházban a szonográfus.

2012. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gabszem ***** válasza:
hát ez orvos, rendelő függő is. Nekem csak a kötelező ultrahangok voltak, de a dokim 3 hetente megvizsgált manuálisan is ,hogy minden okés -e odabennt. Nem nyílt e a méhszáj stb. De például a bátyáméknál ultrahang is volt minden alkalommal.
2012. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dokija válogatja.


Nálunk minden alkalommal megnéz UHn, olyan jó látni a picurt, hogy minden rendben vele, van szívhang, szépen fejlődik!

Én örülök, hogy mindig ellenőriz!

2012. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk minidg azzal kezdődik a dolog h. először megnézzük a babát. Gondolom tudja, h. a legjobban az érdekel minket. De pl. UH-gal szokta megnézni, h. zárt e a méhszáj, nekem is mutatta. Manuálisan engem nem vizsgál. Békén hagy.
2012. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magán rendelőjében volt az ultrahang.

Mindig megvizsgált kézzel, de utánna mondta öltöztek fel, kértem hogy nézzük már meg ultrahanggal is, szó nélkül megtette, és képet is kértem!

Nem volt ebből soha semmi gondd, azért fizetek a magánnrendelesen, hogy vizsgáljon meg!

2012. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ezek alapján talán van esélyem arra, hogy 16 hetesen lássam a babámat:). Kétségbe voltam esve, hogy csak kizárólag a kötelező UH-t csinálják.
2012. júl. 4. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Magándokim van. Pont ma megyek hozzá.


Nálunk minden egyes alkalommal megnézi, főleg ha már van UH gép a rendelőjébe. ELöször leülök, megkérdezi hogy vagyok, megnézi a kiskönyvemben a védönő által beírt vérnyomás, súly ezeket. Aztán levetkőzök, megvizsgál, utána pedig hasi UH. Ott mutogatja éppen mit látunk, megméri a fejátmérőjét, felkar, combcsont és ennyi. Felöltözés, fizetés, és jövök el :) Ja, meg adja a következő időpontot :)


Én nagyon örülök, hogy havonta láthatom :)



26+2hkm

2012. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!