Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H. vélemények?...

Opel Astra H. vélemények? Első kocsim lenne. Minden érdekel tapasztalat, információ hozzáértőktől stb.

Figyelt kérdés
Jővőre tervezem, hogy veszek egy ilyen típusú 2005-2006-os autót (saját pénz nem apuciéké mielött vki ezt hánytorgatná). Többet is hallottam hogy a dízeles 1.9- es nem megbízható stb, de nem értek hozzá. Opelhez ragaszkodom most 93-as vectrám van és meg vagyok vele elégedve. 20/F
2009. szept. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem egy 2004-es 1.7 cdti-m van. 2007-ben es iden nyaron volt vele egy kis gond, de az igazabol csak kontakt hiba volt. ( 80.000 HUF :S )Ezen kivul masra nem panaszkodhatom. ezelott egy f astram volt. Azt is szerettem ;)

2009. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! A lehető legjobb választás nekem is opelem van,és max elégedett vok.1.7 CDTI 101 Lovasom van,mint az elöttem csatlakozó uriembernek.A H'astrám elött is opelem volt egy G-astra 1.7 75 pacis Isuzu mocival,meg volt vectrám is mint neked de 2.0DTI.101 paciba full jó volt,és comfort design,ja+árába adtam el!Persz'fájó szívvel).2 milkáért már olyan H'-t kapsz mondjuk kombiba,amit már jócskán telepakoltak a nácik Berlinbe full,mondjuk tempomat(ez számomra alap)rohadt kényelmes,mondjuk Balcsira legurulok csajozni haverokkal,és nem kell kitaposnom a száját,csak rányomom a kis gombot és repít 150-el a tempomat.(Felette ne menj pályán,mert 150 felett jön a feljelentés!)..aut.klíma,temp.,plüss legyen!..ja cosmót vegyél,az tud mindent!Kombi,és 16-os felni,fekete,köddel(ködlámpa)..az a csajozós.Megbízhatóbb ebbe a náci kasztniba ez a japán dízel motor,és gazdaságos,1 tankkal 1000 km-t elmegyek pályán! kb:5.5 városba..Sz.tem a z 1.9-es sokat eszik,meg ugye olasz dízel mocis,de még rosszat nem hallottam róla!..amúgy is az opelesek mindig összetartottak..na mindegy opel sosem kop el,és ez full yes
2009. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia !..azt kihagytam,hogy nekem eddig semmi bajom nem volt vele,pedig 140000km van benne..és adok a szájának rendesen,nagyon tapad
2009. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy az első kocsid lenne, ha már most van egy Vectrád?
2009. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajátnak lenne első. Ez szüleim nevén van. Hugommal együtt kaptuk(szülők kocsit cseréltek). De mivel most Bp-en tanul így én használom.
2009. szept. 30. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!