Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-18 hetes kismamák hogy...

16-18 hetes kismamák hogy vagytok? Érzitek már a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Kívánósak vagytok? Esetleg a baba nemét tudjátok már? :)
2012. júl. 23. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 16. héten. Most már egész türhetően vagyok, nem hányok, és nincsenek rosszul léteim. Nem vagyok kívánós. Még nem érzem a babát, és a pocim sem túl nagy. Még a nemét sem tudjuk. Szóval nem állunk jól. Aug. 9. megyek UH-ra, nagyon remélem ott már fény derül a titokra. :)

És veled mi a helyzet kérdező?

2012. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 16+5 hetes vagyok, holnap megyek AFP-re mivel Uh szerint holnap leszek 16 hetes, te voltál már AFP-n? :) Kívánós nem vagyok, hányós annál inkább :( a nemét még mi sem tudjuk, de a megérzésem ha nem csal kisfiú lesz, neked vannak megérzéseid esetleg álmodtál velr ? Tervezett baba volt? :)
2012. júl. 23. 12:46
 3/10 assya ***** válasza:
szia, en 17 hetes vagyok es nemreg kezdtem erezni a babam mozgasat, foleg amikor fekszem. kulonben teljesen jol vagyok, szinte nem is erzem hogy terhes vagyok. Kivanos vagyok, gondolok egy etelre es semmi mas nem esik jol, csak az, baba nemet meg nem tudjuk.
2012. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia, 4D-s uh-n voltál már ? :) első baba? :) tervezett volt? :) AFP eredményt megkaptad már? Kisfiút vagy kislányt szeretnél?
2012. júl. 23. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:

18hetes vagyok.A babám mozgását kb 16.héttöl érzem (második baba).Naponta többször is bejelentkezik a pici pcaklakóm :)

A rosszullétem szerencsére elmult 15.hét fele,már nagyon rossz volt.Már jobban vagyok.Bármilyen kaja jöhet :)

Nemét mi se tudjuk,mjad talán jövö héten.Fiam után kislányt várnánk,de persze öcsinek is örülünk majd.

2012. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De jó neked, ên nem nagyon tudok enni, minden ki jön belőlem(1.baba) szerinted érdemes már 4D-s uh-ra menni? Te voltál már? :)
2012. júl. 23. 13:40
 7/10 anonim ***** válasza:
16 hetes kismami vagyok,még nem érzem a pocaklakót,de nem bánnám már.A nemét nem tudjuk.Jövöhéten megyek AFP-re és aug 28 án a kötelező UH-ra.Nem vagyok rosszul és nem is voltam,:)
2012. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én első vagyok, ma voltam a 16. heti vérvételen, AFP, de majd csak a 18. heti UH tudjuk meg az eredményt. Az még két hét. Sajna. Én fiút érzek, de a férjem nagyon kislányt szeretne. Hát egyikünknek igaza lesz. Kívános nem vagyok. Mondjuk néha van olyan h. most azonnal kell az az étel, de ez ritka. Ma a doki egyébként azt mondta h. 16-20 hét között érezhető első terhességnél a baba. Ugyhogy várok.
2012. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ma voltam 18 hetes UH-n, ahol mindent rendben találtak, sőt a doki mintha lánynak nézte volna a babát (bár azt mondta, hogy a köldökzsinór takarja, szóval ne vegyem biztosra). AFP eredményemre azt mondta, hogy jó lett mindent figyelembe véve.

A babát pár napja érzem csak (a lányomat 19 hetesen éreztem először), de egyre többször.

Kívánós nem vagyok, de a cukros dolgokat nem tudom megenni.

És még mindig iszonyatosan fáradt tudok lenni délutánra :(, főleg, hogy dolgozni kell járni.

2012. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A 4Dre nem válaszoltam. Fieztős 4Dre a 26-28 hét körül tervezzük h. megyünk. De az én magán dokimnak olyan a gépe, h. tudja a 4D is, és a 12. heti Uh,-on átváltott 4Dre és abban néztük a mi kis csodánkat, kaptunk olyan képet.
2012. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!