Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamák, beszélgessü...

27 hetes kismamák, beszélgessünk, Ti hogy vagytok? Hogy viselitek az időjárás változást? Mekkora a pocak? Milyen nemű lesz a baba? Meséljetek!

Figyelt kérdés

Mi ma töltöttük a 27-ik hetet.... még egy hét és a harmadik trimeszterbe lépünk, el sem hiszem...


Voltam múlthéten 4D-n, most pénteken megint vissza kell mennem, mert a kisfiam nem mutatta meg az arcát :)

Azt mondták kicsit nagyobbak a méretei a korához képest, hát remélem nem lesz óriás gyerek :)



27hkm


2012. júl. 9. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a 28-ba léptem és most pénteken voltunk 4D-n. Mi semmi testrészét nem láttuk 4D-be, nem hogy az arcát, de szóba se került, hogy egy másik időpontba újrapróbálkozzunk! Mai napig nagyon haragszom arra a helyre!

Én nagyon rosszul viselem már ezt a "nem normális" forróságot! Szerencsére nem vizesedek és a hasam mérete sem "terhelő" még. Amúgy 14. hét óta biztosan fiút várunk :)

Súllyal ki hogy' áll?

2012. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt ahol mi csináltattuk (győr) , nagyon rendesek. Itt voltam anno a Down-kór szűrésen is.

Kisfiam csak a kukacát mutogatta, a keze és a lába is az arca elött volt. Kiküldtek sétálni meg lépcsőzni hátha poziciót vált, de semmi. Aztán mondta a szonográfus, hogy nem kínozza tovább jövő pénteken menjünk vissza, hogy tudjuk képeket csinálni, a dvd-re közben azért vett fel :)

Remélem akkor nagyobb szerencsével járunk :)


Én sem vizesedek (kopp-kopp), bár amikor csak tehetem felrakom a lábam, persze azért már érzem h hamarabb elfáradok.

A pocakom szo-szó, szerintem nem vészesen nagy, de már kezd akkora lenni, hogy kényelmetlen aludni... főleg h hajnalban arra kelek a fiam helyezedik :)


Súly: az első rosszullétekkel fogytam 5 kilót, most a 27ik héten -4, -3at tartok ebből. De nem bánom.


Várom a többieket :)

2012. júl. 9. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 29hetes vagyok. 8kg-nál tartok,de csak hasra és mellre ment minden szerencsére :-) Nem volt semmi rossz szerencsére a terhességem alatt, nem hánytam se semmi. Max annyi hogy többet aludtam :-) 4D-n 23hetesen voltam, még nem volt olyan húsos de lehetett látni az arcán hogy tiszta apja :-) Úgy néz ki kisfiú, de volt már lány is így megvárom a jövő heti uh-t hogy tutira menjek :-)
2012. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem meg a 29. hetet, a foganástól számolva, amúgy 31.hét. Holnap megyek UH-ra, s már nagyon kiváncsi vagyok. Kislányt várunk, eddig az volt. Én a múlt héten végig dolgoztam. Autóból ki-be. Alig bírtam. Nem vizesedtem, eddig 11kg-nál járok, de ez főként a hasamon és a mellemen van, a csípőm is jól kiszélesedett, de a fenekem nem hízott, csak széltében változott. 42-es méret helyet 48-st kell vennem nadrágból.Sok gyümölcsöt kívánok és felváltva sósat édeset. Jól érzem magam, s várom, hogy lecsendesedjen körülöttem minden és csak a babára koncentrálhassak.
2012. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek a babákhoz :)


Igen, jobban is teszed kedves Utolsó, hogy most már pihensz. Én a 22-ik héttől vagyok itthon, de most belegondolva ebbe a melegbe nem bánom :)


Örülök, hogy nem vizesedtek, nagyon remélem, hogy megúszom. A védönő szerint ez hajlam, de nagyban befolyásolják a kilók. Namost mivel még nem híztam maximum a hajlam... remélem nem. Egy barátnőm rendesen megszenved vele sajnos...


Egyébként Ti, hogy tudtok aludni? Én egy hete azt veszem észre h egyre nehezebb fordulnom, és kényelmes pozicíót találni, de azért még megy :)

2012. júl. 9. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy fokkal rosszabb az alvás, de ha nem lenne éjjel is ilyen meleg, az is könnyebben menne! :)A napi folyadékmennyiség bevitele nehéz számomra. Szomjas is vagyok, de érzem, hogy a gyomromba nem fér több, pedig enni sem eszek sokat, sőt. A gyomorsavval napi harcot vívok (Salvus víz segít), és nagyon kellemetlen, hogy már az ivás is nehéz :(
2012. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!