Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e ott ilyen kismama, aki...

Van-e ott ilyen kismama, aki most váltott ki Debrecenben Felictas várandós csomagot?

Figyelt kérdés
Mi volt benne? Pontosan hol lett beváltva a kupon?

2012. júl. 23. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én márciusban (nem tudom, ez mennyire most), volt benne egy pici sudocream, egy MAM játszócumi, és pár teafilter, valamint több tonna szórólap. Ill. még egy Anyák lapja szám is, ezer éves.


A Malomparkban lévő Brendonban váltottuk be, de igazából egy az egyben szemét tulajdonképpen.

2012. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A babycenterben váltottam be de semmi értelmes nincs benne.

1 cumi, 1db pampers pelus, 1 sudocream termékminta, 5db teafilter, és sok szórólap...


35hkm

2012. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pénteken váltottam be, igaz nem debrecenben hanem ráckevén. Cumi sudokrém egy paradontax fogkrém egy pelus minta sok-sok szórólap, nekem nem volt semmilyen baba magazin. Egyébként a csomagon van csomagolási dátum, ami nálam március volt.
2012. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, én még kezdő vagyok. Az könyvek egyébként ingyenesek? A védőnőtől kell kérni az elsőt? Köszi
2012. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
védőnő nekem nem adott könyvet , írtam egy emailt a felicitasnak, ők küldték postán 1 hét múlva :-)
2012. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De ingyenes a könyv?
2012. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ingyenes persze !! :-) abban van a kupon amit beválthatsz a megadott helyeken !
2012. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi :)
2012. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!