Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rowatinex kapszulát szedhetek-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rowatinex kapszulát szedhetek-e egyidejűleg fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Ez recept nélkül kapható gyógyszer. Húgyuti fertőzésem van. Duomox antibiotikumot kéne szednem de azt nem merem a fogamzásgátlóval együtt mert rá van írva hogy csökkenti a hatását. Ezért gondoltam erre a gyógyszerre, gondoljátok hogy lehet együtt? (és az antibiotikummal?)
2010. dec. 28. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
2010. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én két és fél évig egyfolytában a felfázástól szenvedtem és ez idő alatt majdnem végig antibiotikumos kezelést kaptam emellett szedtem a fogamzásgátlót. Megkérdeztem egy gyógyszerészt, aki azt mondta hogy az antibiotikum és a fogamzásgátló beszedése között legalább 4 órának kell eltelnie és akkor nem lesz gond. Én így csináltam és nem is lett. Volt, hogy Rowatinexet is szedtem, az sem okozott problémát :) Remélem tudtam segíteni.
2010. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gondolod hogy akkor szedhetem pár napig az antibiotukimot? anélkül hogy teherbe esnék? duomoxot is szedtél? (cypromix fog.gátlót szedek)
2010. dec. 28. 12:04
 4/4 anonim válasza:
Duomoxot pont nem szedtem, de minden mást amit csak el lehet képzelni. Legtöbbször Ciprofloxacint, volt hogy hónapokon keresztül egyfolytában és nem volt problémám belőle. Ha nagyon aggódsz, hogy az antibiotikum gyengíti a fogamzásgátlót kérdezz meg egy orvost, vagy egy gyógyszerészt. De mindenképpen szedned kellene szerintem, mert a húgyúti fertőzés nem játék és később bajod lehet belőle, ha nem kezelik ki rendesen.
2010. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!