Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami jelentősége annak,...

Van valami jelentősége annak, hogy mikor intézzük el az apasági nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Sógornőm teljesen elcsodálkozott, hogy 22 hetes vagyok és még nem intéztük el.
2012. júl. 23. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt amúgy is a vége felé kell, mert nem lehet 60 napnál régebbi a nyilatkozat.
2012. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hónapnál nem lehet régebbi úgyhogy nem tudom,hogy a sógornőd miért is csodálkozik.......
2012. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok és még nincs meg.. Majd 2 hét múlva intézzük.
2012. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányommal mikor terhes voltam, akkor kb a 30. hét környékén intéztük el, de akkor már mindenki "rugdosott", hogy intézkedjünk.Most 22 hetes terhes vagyok, de még szót sem ejtettünk róla...mondjuk nekem pár naponta eszembe jut.Lassan megint el kéne intézni.. :D
2012. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont igazolást állított már ki a védőnő nekem, kb. egy hónapja.A régi dátum nem lesz gond?
2012. júl. 23. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a védőnői igazolást nem fogják elfogadni. Nekem a dokitól kell majd kérnem augusztusi vizsgálaton. A gyámhivatalban és a védőnőm is azt mondta, hogy orvosi igazolás kell. November vgére várjuk a picit, és azt is mondták, hogy augusztus szeptemberben ráérünk elintézni.


22 hkm

2012. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A védőnő nekem is azt mondta ráér a 30.hét után. Holnap kérek tőle nyomtatványt hozzá meg a dokitól igazolást ami kell. Viszont 1hete csináltattam új személyit és az okmányirodában azt mondták hogy 12hetes korban is meg lehet már csináltatni... De szerintem nem vagytok elkésve. 31hkm
2012. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!