Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akikkel nem szexel a...

Kismamik akikkel nem szexel a párjuk! Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? Mióta nem voltatok együtt?
2012. júl. 23. 15:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nálunk az elején miattam nem volt párszor mert nyügös voltam és kedvtelen, rosszul is éreztem magam miatta, mert imádom a párom. Azóta szerencsére helyrejött a dolog, csak már misszionáriusban nem akarja az apuci, mert fél hogy összenyom :-) én mondjuk vicceltem is vele hogy azért lett kisfiú mert sokat látta a kukacát :-) (az elején kislányt mondtak) 30hkm
2012. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Húú, csajok! Nagyon nagyon szépen köszönöm hogy leírtátok a saját történeteiteket! Sokat jelent számomra hogy tudom, nem vagyok egyedül ezzel a problémával.


Médea13: Már a kérdés kiírása előtt megbeszéltük a dolgokat, nagyon megértő volt és kedves, utána jobban is lettem.

Aztán tegnap napközben is beszélgettünk erről, mondta hogy hiányzom neki, és igen, maszturbálni is szokott (nálunk sosem volt tabu téma a maszturbálás sem, őszintén megmondja hogy mikor és hogyan csinálta ha tudni akarom.:)) Aztán, én naiv este megint reménykedtem hátha lesz valami és persze csak összekaptunk hogy én miért nem értem meg őt?! Azt mondta neki az orális szex nem elég, kevés és az csak az előjáték, nem maga a szex és nem is szereti. Ezt speciel tudtam róla, sosem volt oda azért ha a lányok kényeztették előttem... (Egy hétig úgy volt hogy nem is szexelhetünk, igaz, orvos nem tiltott el, de egy kezdő szülésznő nézett meg és azt állította hogy nyitva van a külső méhszájam. Ma voltam a dokimnál és mondta hogy teljesen zárt.) Na mindegy, olyan jó lenne ezt a témát elfelejteni végre, de én kis hülye minden este reménykedni fogok, hátha lesz valami. :)

2012. júl. 24. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!