Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-33 hetes kismamik, nincs...

30-33 hetes kismamik, nincs kedvetek végig beszélgetni ezt a pár hetet? Tarthatnánk egymásban a lelket!?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 09:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Valami baj van? Miért kell tartani a lelket benned?

2011. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szia

32 hetes vagyok:)

Valami gond van? Miről szeretnél beszélgetni?

2011. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem hálistennek nincs gond. Csak kíváncsi vagyok, hogy mindenki ilyen nehezen viseli ezt az utolsó pár hetet. Állandóan úgy érzem magam, mint aki lefutott egy maratont. Éjjel nem nagyon tudok aludni, vagy a hátam fáj, vagy a görcs húzza a lábam, esetleg a szeméremcsontom fáj, mindig van valami.. Ezzel ti is így vagytok??
2011. dec. 28. 12:29
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én most 34hetes vagyok. Sajnálom, hogy ilyen nehezen viseled. Nekem csak az a kellemetlen, amikor a bordáimat akarja kinyomni a helyéről. Na meg hogy a család egy része úgy kezel, mint valami mozgássérültet.
2011. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Én nem vagyok (már) terhes, de imádtam annak lenni, legalábbis az egyes terhességemmel végig. (az ikrekkel 30 hét után már ahogy írod, kicsit nehézkes volt minden, ráadásnak ott volt a 18-20 hós lányom. Az már tényleg nem volt annyira jó, 35 hetesen már azt mondtam, ezt az ellenségemnek se kívánom, pedig amúgy nagyon jó volt, csak az a mozgáskorlátozottság....) A lányommal végig szerettem az egészet.

Aludni mindkétszer jól tudtam, azzal hála Isten soha nem volt gondom terhességeim alatt.

Irigyellek, nagyon szeretnék még egy babát, még egyszer pocis lenni, de 3 kicsi gyerek mellett nem szedtem még össze hozzá a bátorságomat.

Ha van kedvetek, én is beszálok a beszélgetésbe, kicsit nosztalgiázni. :-)

Nekem is sokszor fájt a derekam, lányommal becsípődött egy ideg 34 hetesen, 1 hétig nem bírtam felállni bőgés nélkül, már császározni akartak, meg mr, meg stb, de hála Isten nyomtalanul elmúlt. Simán szülhettem. Érdekes hogy az ikrekkel nem jött elő ez a derékbecsípődés, pedig lényegesen nagyobb volt a súly, meg a pocakom.

Kitartás, még vissza is sírod párszor a pocakod. :-)

2011. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

32 heteske vagyok:)

hát én nekem csak az elalvás nehézkes, folyamatosan hányingerrel küzdök alig tudok enni:/ meg manóka szétrugja az oldalam, és néha nagyon érzékeny pontokat talál el, ami még zavaró a néha rám rám törő légszomj, és olyankor a pulzusom is megugrik 150 közelébe, vagy többe:/

Szerencsére görcseim nagyon ritkán vannak. Ami most előjött a bokám fájdogál meg a fenekem... dokim szerint mert tágulok... 3 hete már egy ujjnyira nyitva volt a méhszájam, így sztem nem húzzuk ki a 40. hétig

2011. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, de már nagyon unom.... Második baba, én is alig alszom, alig tudok mozogni, a picúr úgy nyomja a hasamon kifelé a részeit, hogy majd' megfulladok, stb. Türelmetlen vagyok és hisztis, de én valahogy úgy érzem, nem is fogjuk a végéig húzni. Mármint a vége az nálam amúgy is 39 hét lenne (progr.császár az előzmények miatt), de szerintem el fog indulni hamarabb. Kitartás mindenkinek!!!
2011. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Persze, csatlakozthatsz hozzánk Te is, aki már túl vagy a szülésen.

Ti mikor kezdtétek el inni/ha ittátok/ a málnalevélteát?

Nekem aztmondta a szülésznő, a felkészítőtanfolyamon, hogy a 32. héttől lehet inni, de mindenhol azt olvasom itt, hogy csak a 36.tól kezdték el inni.

Nem akarok bajt sem okozni, hogy korán kezdem, de az igazat bevallva, nem bánnám, ha nem 40 hétre jönne a csöppség, hanem 1-2 héttel korábban...

2011. dec. 28. 15:17
 9/24 A kérdező kommentje:
Mennyit híztatok eddig??
2011. dec. 28. 15:28
 10/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is a 34. héten vagyok! 2. baba és most már nagyon nehezen viselem én is! Az elsőnél sokkal könnnyebb volt. Nem tudok aludni és nem kapok rendesen levegőt se. A védőnő szerint nagyon fent van még a baba és azért. Fáj a derekam is és egyre sürübben jelentkeznek a jósló fájások! Eddig 5,2 kg híztam. És te kedves Kérdező?
2011. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!