Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6-7 hetes ikreket váró...

5-6-7 hetes ikreket váró kismamik! Van kedvetek beszélgetni, megosztani egymással a tapasztalatokat, élményeket?

Figyelt kérdés

Olvastam pár kommentbe, hogy vagyunk egy páran, hárman minimum akik ikreket várnak és 5-6-7 hetesek. Van kedvetek beszélgetni, végigkísérni egymás terhességét?

Én ma vagyok 6+2 hetes, inszeminációval sikerültek a babók, az első beavatkozás sikeres volt. 5 hetesen 3 petezsák látszódott szikhólyaggal, de az egyik várható volt, hogy felszívódik, nem lesz belőle baba. Hétfőn voltam 6 hetes uh-n, két baba látszódott, szívhangjuk is volt. A 3. petezsák üres, a szikhólyag is eltűnt belőle.

Legközelebb a 9. héten tervezem, hogy megyek uh-ra, hogy biztos ketten vannak-e és minden rendben van-e. Elvileg csak április végén kellene mennem, de addig nem birom ki, hogy ne lássam őket :)

Hozzá teszem a 6. hétig nem volt semmi tünetem, de tegnap iszonyatos hányingerem volt egész nap, szörnyű volt. A melleim is érzékenyek egy picit.

Meséljetek, ti hogy vagytok, mikor mentek uh-ra? Mikor kéritek ki a kiskönyvet, van fogadott orvosotok, természetes módon jött össze a baba stb?


2011. márc. 9. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én hivatalosan 8+4 hetes vagyok, de UH szerint csak 7 hetes.

25-én voltam orvosnál, akkor csak az egyik petezsákban volt szikhólyag, a másikban semmi. :(

Legközelebb 17-én megyek, kíváncsi leszek mit mondanak. Remélem egészségesen fejlődnek. Kicsit félek, mert 8 hetesen volt vetélésem és ez miatt aggódok.

Ráadásul nincsen tüneteim, de doki szerint nem baj. Néha fájdogál a hasam, de ennyi...

Nekem spontán ikrek, családban volt pár...

Könyvet akkor adnak, ha van szívverés, addig szerintem nem. Fogadott orvosom még nincs, de egy orvoshoz járok, aki nagyon rendes. Bár amikor voltak problémák 2 hete, akkor a magánrendelésén voltam, de nem fogadtam még fel.

2011. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én is jövök nem sokára! :))

Kb 2 hét múlva lesz lombik beültim és 3 embriót kapok vissza! És természetesen sikerülni fog és én is ikres kismama leszek!

Úgyhogy jövök, várjatok meg!!!!!!

2011. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rendben, megvárunk! Sok sikert! :)
2011. márc. 9. 18:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 6+2 hetes vagyok, elvileg ketten vannak. Lombikból. Kettőt kaptam vissza, 5 hetesen voltam uh-n. Szívhang még nem hallatszott. Jövőhét szerdán megyek, akkor kiderül megvan-e mindkettő, mert az egyik sajnos sokkal kisebb volt. Remélem minden rendben. Tüneteim nem nagyon vannak, csak cicifájás és néha hasfájás. Fogadott orvosom még nincs, mert a meddőségibe járunk vissza. Ti nem izgultok, hogy ketten lesznek? Szerintetek nem lesz nagyon nehéz?
2011. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Még egy kérdésem lenne... Ti is el vagytok tiltva a szeretkezéstől? Utolsó.
2011. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk eltiltva, ennek ellenére nagyon féltem a piciket, nehogy valami bajuk legyen. Hát az biztos, hogy nehezebb lesz 2 babával, de nekünk ez lesz a normális :) El se fogjuk tudni képzelni milyen ha valakinek csak egy van és nem egyszerre 2 újszülött :D
2011. márc. 10. 09:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is ikreket várok :). Igaz már 18 hetes vagyok, de azért csatlakozok hozzátok. Nekem spontán sikerültek, először hárman indultak, de aztán ketten maradtak. Fiúk lettek!!!Az első fiam is fiú, így reménykedtem egy kislányba, de hát ezt dobta a gép....

Mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok!!!!

2011. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Harmadik válaszoló vagyok. Ma voltam uh-n, csak az egyik embrió normál méretű és van szívhangja, a másik sajnos nem él. Nektek minden jót kívánok! Én nem búsulok, mert jobban szerettem volna csak egyet...
2011. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Minden jót kívánok a megmaradt babádhoz, kívánom, hogy egészséges legyen!
2011. márc. 17. 07:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2011. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!