Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiirt kismamák,...

Augusztusra kiirt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ki hogy érzi magát,hol fog szülni?Éreztek már mocorgást?
2009. febr. 17. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia. en mar erzek valamifele nem is tudom miket, hogy mocorgasnak e lehet minositeni vagy sem azt nem tudom, de olyan kis pulzalasokat vagy neha-neha 1-1 nagyobbat mint amikor egy nagyot dobban a sziv. ugyan nem tudom mik ezek, de legalabb erzem hogy zajlik az elet.ki is szokjam magat nyomni, hol az egyik hol a masik felre vandorol, olyankor ugy erzem mintha egy nagyobb citrom lenne a borom alatt.4-5 naponta elofordul hogy hanyok, de tobbnyire csak a gyomromat fajditom. enyhe szuro fajdalmakat is szoktam erezni fokent estenkent, gyakran a petefeszkeim es a koldokomnel, meg erzem amint a borom alatt huzodik, feszul.de nem veszes. te hogy vagy?
2009. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
két napja este én is ha lefekszem nyugalmi állapotba akkor mocorog ha oda figyelek erősen,meg buborékol vagy mi:)kicsit lüktet vagy hullámzik,tök jó.Néha nekem is fáj a hasam ilyen menszi szerű görcs de nem tart sokáig és ritka.Hányinger is előszokott fordulni,napközben,de nem vészes.Te hol fogsz szülni?Fogadtál már dokit?
2009. febr. 17. 15:52
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én augusztus 19-re vagyok kiírva!Teljesen jól érzem magam, szinte semmi tünetem nincs.WC-re járás egyre ritkább,émelygések is alábbhagytak,de a fáradságot még nem tudtam leküzdeni.Egyre többször vagyok éhes.Talán pár napja éreztem mocorgást,de nem vagyok benne biztos.Mintha 1 buborék kidurrant volna bennem.(sokan írták azt itt, hogy ez már a baba,hát remélem)Nekem van fogadott orvosom és Békéscsabán fogok szülni.

Te mikorra vagy kiírva?És hol fogsz szülni?Minden jót kívánok nektek!

13+6hetes

2009. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
15hetes vagyok csütörtökön,aug.15re vagyok kiírva.A fáradság nekem sem múlt el.Pesten fogok szülni a János kórházban,ott fogadtam dokit.
2009. febr. 17. 16:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok.én 12 hetes vagyok és aug.24re vagyunk hivatalosak egy szülésre.nekem az ég világon semmi tünetem nincs azon kivül hogy érzékeny a mellem,meg éhes vagyok.és a fáradtság,hát az sajnos jelen van.ma már ülve sütöttem a palacsintát mert nem akart elbirni a lában,pedig nem dolgoztam sokat elötte.rettenet hamar elfáradok.
2009. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én is csatlakozom.15+4 napos vagyok,aug.7-re vagyok kiírva.Már minden terhességi tünetem elmult,ami most amugy sem volt vészes.Bezzeg a lányaimmal végig kisértek a jobbnál-jobb tünetek.Amugy én is mintha fáradékonyabb lennék.Szegeden fogok szülni és van fogadott dokim ugyanaz aki eddig is mert megvagyok vele elégedve.
2009. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én augusztus 11-én szülök, 15 hetes vagyok. A bugyborékolást és pici remegést este érzem lefekvés után, de nem mindig. El is szoktam bizonytalanodni, hogy vajon Őt érzem-e. A hasam akkor szokott megfájdulni, ha sokat talpon vagyok. Hányingerem múlófélben van, bár ma reggel rohantam, hogy könnyítsek magamon azután pedig egész nap nem bírtam jól lakni. Már mindenből ettem, ami csak volt itthon.

Kellemes babavárást mindenkinek!

2009. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! 14+3 vagyok és én is augusztus 15.re vagyok kiírva! Te érzel már valamit:)? Este én is ugy gondoltam hogy ő az de itt azt írták nekem hogy kizárt dolog :(! Szerinted? Amúgy jól vagyok csak fájdogál néha a hasam! Kecskeméten szülök! Te?
2009. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Olyan jó Nektek, hogy már érzitek a babát, én aug. 7-re vagyok kiírva, tehát már 15+4 hetes vagyok, de még semmi :((( Pedig nagyon várom... Ma este fogok is koncentrálni úgy döntöttem ha lefekszek :))

Nekem szerencsére minden panaszom eltűnt kb. 2 hete, csak néha fáj a derekam (és állítólag ez csak rosszabb lesz).

Szolnokon fogok szülni, van fogadott orvosom.

Mindenkinek szép napokat kívánok!

2009. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom csak, hogy a negyedik válaszolóval egy napra vagyunk kiírva! Gratulálok!
2009. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!