Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nemvárt előtt hány nappal...

A nemvárt előtt hány nappal érdemes megcsinálni az LH tesztet terhesség kimutatására?

Figyelt kérdés
Azt olvastam az interneten,hogy az LH tesztet mensi előtt meglehet csinálni,mert nem csak ovulációt,hanem terhességet is kimutat.Ha pozi lesz az LH teszt akkor ott a baba.Csak azt nem tudom,hogy 1-2 nappal kell-e mensi előtt megcsinálni?!Persze a biztonság kedvéért terhességi tesztet is csinálok ha nem jön meg,csak már annyira tudni szeretném,hogy állapotos vagyok-e!26.ára nem várom a mensim.
2012. júl. 23. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem szerdán lett a terhes teszt pozitív, azaz a nemvárt napon és előtte hétfőn már mutatta az lh teszt, hogy lesz vmi...:)

reggel kell csinálni, ha jól emlékszem

sok sikert!

2012. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!