Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor 9 hetes,5 napos...

Most akkor 9 hetes,5 napos vagy 8 hetes,4 napos?

Figyelt kérdés

Babát várok.Az orvos azt mondta,hogy 8 hét-4 nap körüli a babóm,viszont tegnap a kalkulátor 9 hetet és 5 napot mutatott.

Az utolsó menstruációs ciklusom első napja május 15. volt,a ciklusaim normál 28 naposak.Van valami oka,amiért egy hetet leszámolnak vagy félreértés?

Köszönöm.


2012. júl. 23. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A menstruációd szerint 9hét 5 napos vagy de az UH szerint 8hét 4 napos, egy hét eltérés nem számít, ez azt jelenti hogy később volt ovud, nem a 14. napon, Boldog babavárást! :)
2012. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így már érthető.Köszi! :)) Megy a zöld kezecske.
2012. júl. 23. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is egy héttel kisebbet mondott a doki eddig, holott a táblázat szerinti mérete mindig megegyezik (a kalkulátoros terhességi héttel), vagy több. Mostmár, a 12. hetin kezdett közelíteni, hogy 12 és 13.hét között vagyok, holott kalkulátor és babaméret alapján is már simán betöltöttem a 13. hetet!

Szerintem emiatt ne aggódj! :)

2012. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en menstruacio szerint mondom ha kerdik, 8 hetes 4 napos vagyok (most latom te is) de tudom mikor fogant, mert csak 2 szer szeretkeztunk abban a honapban, ovu napjan es az utan. de azt mondom amit a kalkulatorok, es a doki is azt irta a papirra.
2012. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem május 14-én jött meg utoljára, tehát mensi és kalkulátor szerint ma vagyok 10+1 napos, viszont volt 2 ultrahangom már, az első szerint valóban 10+1 napos, a későbbi szerint pedig 9+5 napos. 28 naposak a ciklusaim, és tuti középidőben fogant, mert csak akkor voltunk együtt.
2012. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!