Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban lévő kismamák,...

Utolsó hónapban lévő kismamák, ti is ügyetlenek vagytok?

Figyelt kérdés

Mert én nagyon! Ma már sírva fakadtam, mert egyszerűen nincs erő a kezeimben és sok mindent elejtek. Szétszórok,elejtek dolgokat, sután fogom meg, gyenge vagyok. Borzasztó!

Ti hogy vagytok ezzel? Vagy csak én szenvedek? Bár ezt kétlem... Üdv, 37+4hkm.



2012. júl. 24. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Én is mindent elejtek, és mindenért le kell hajolnom, ami kicsit kellemetlen már ekkora hassal, pedig én még csak most léptem be a 8. hónapba :)

31hkm

2012. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magamat ügyetlennek,inkább megint mindig fáradt vagyok,mint az elején. :D Most épp nagy takarítok,közbeékelve néhány perc szünettel,mikor is gép elé ülök 4-5 percre,aztán megyek is vissza.

37+1hkm.

2012. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is 31 hetes vagyok,de úgy érzem magam, mint egy született szerencsétlenség.. :( van,hogy azzal a lendülettel,ahogy megfogok valamit,egyből el is ejtem.. A múltkor tejet akartam melegíteni,de rosszkor engedtem el a bögrét,kiborult az egész.. Nem értem miért van ez,de sokszor már sírni tudnék. Ha levest készítek és viszem az asztalhoz,akkor is imádkozom,hogy csak most ne,csak most ne.. Ezen kívül már segítségre szorulok,ha zoknit kell húzni,a lábaimat is a párom gyantázza.. Szorult helyzet :) kitartás és boldog babavárást,könnyű szülést Nektek!
2012. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkább az idegesít, hogy nagyon hamar kimerülök:) Ne aggódj, inkább pihenj sokat, ez is elmúlik:)

Ne sírj, gondolj inkább a kicsire, nemsoká itt lesz kint:)


Kitartás!

38+2:)

2012. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár nekem még van hátra egy pár hét, de Én csak az elfáradást utálom. :) Reggel simán alszok fél 9ig (elötte sose), és ebéd után is alszok 2 órát. Első baba, még megtehetem :) Igyekszem előre sokat pihenni :D


Egyébként egyenlőre minden más megy, lehajolás nehezebb, meg az ágyból kikelés. De a cipő, zoknihúzás, körömfestés, minden megy egyedül :)


30hkm

2012. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is teljesen ki vagyok borulva, hogy semmit sem tudok megcsinálni. Mindent elejtek, kiborítok, de még ez hagyján, az a bosszantó, hogy nem tudok érte lehajolni, hogy felvegyem/feltakarítsam. Úgy szoktam, hogy lehuppanok a földre, úgy veszem fel ami leesik, de utána megint bajban vagyok, mert nem tudok felállni. Ekkor szólok a férjemnek, hogy jöjjön és állítson fel.

Tegnap este már én is sírtam, mikor nem tudtam felállni a székből. Annyira szenvedek, tehetetlennek érzem magam, de úgy látom, hogy nem csak én vagyok így ezzel. 1-2 hete értettem meg, hogy miért is hívják a várandósságot terhességnek. Végig imádtam kismama lenni, lelkileg most is, de fizikailag már tényleg tehernek érzem néha.

Muszáj valahogy kibírni, megéri! :)

Kitartást mindenkinek és boldog babázást!

Üdv, 34 hetes km

2012. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ügyetlen vagyok,még a kutyát se tudom kivinni,mert leejtem a pórázt percenként,a hámot nem tudom ráadni.Ma mentem CTG-re adott a doki egy pohár vizet/még szerencse,hogy műanyag pohárba/,erre kiejtem a kezemből.Mindenen sírva fakadok.Mai produkció:férjem mondta,hogy nemsokára már nem lesz üres a kiságy,erre sírva fakadok.Nem tudom mi van velem,de ez nagyon bosszantó:D

üdv,39 hetes kismama

2012. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
detto :) már nagyon unom a folytonos hajolgatást pedig még hol a vége!! még csak 28 hetes vagyok :))
2012. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

énmár kész idegroncs vagyok, péntekre voltam kiírva és még mindig semmi...

kiesik nekem is a kezemből minden és járkálok fel-alá, mint egy felhúzott játék...


ne aggódj, koordináció kicsit megváltozik, tudod a tested súlypontja is átvándorol máshová :D

majd , ha már nem lesz hasad, úgy fogsz járni, mint a részeg :D

2012. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok,hát tartsatok ki ti is!!! Főleg,te pénteki dátummal!!! Nem irigyellek!!! Sziasztok, mentek a zöld mancsok!
2012. júl. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!