Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 91. napos kedvezményt...

A 91. napos kedvezményt visszamenőleg is kifizetik?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha később adjuk le,kifizetik onnantól,amikor betöltöttem vagy csak onnantól,mikor leadtam?
2012. júl. 24. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy onnantól kapsz adókedvezményt, amikor leadod a papírt, de adóbevalláskor visszamenőleg a többi kedvezményt is vissza lehet igényelni. Persze, csak ha van annyi adód, illetve a férjeddel megoszthatod a kedvezményt.
2012. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg adóbevalláskor kapod meg a pénzt, ahogy az elöttem író is mondta.
2012. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyivel később. Ha leadod még a tárgyhó bér számfejtése előtt, akkor egész hónapra megkapod. Pl. 91 nap július 13. és Te augusztus 6-án leadod és a béred még nem számfejtették, egész júliusra megkapod. (Ha az adott hónapból csak egy nap is beleesik, már egész hónapra jár. Pl. ha július 30-án van a 914. nap, akkor is már egész júliusra jár.) Ha ennél később adod le, akkor bevalláskor, mint már a többiek is írták.
2012. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak attól a hónaptól jár, mikor leadod. Én is megjártam vele, mert én március elejét számoltam betöltött 91. napnak, az igazolásra meg febr. 28-at írtak. Le is cseszett a bérszámfejtő, hogy miért nem adtam le már márc. elején a februári bérszámfejtéskor, mert így már februárra is járt volna. Mostmár mindegy, de bosszantott, hogy elszámoltam. Pedig a plusz 10 E Ft mindig jól jön.
2012. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4edik! De azt a 10ezer ft-ot igenis igényeld vissza jövőre adóbevalláskor, ne hagyd elveszni, jár neked! Első voltam
2012. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!