Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltattatok úgy kismamanadr...

Csináltattatok úgy kismamanadrágot, hogy a réginek kivágták az elejét és gumis anyag lett bele varrva?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. de egészen lent van az a része, ahol még farmer anyag van, nem tudom, hogy tudnák ezt megcsinálni. viszont ha az a baj, hogy drágák a kismama nadrágok, akkor nézd meg az ázsia centerben, ott jó áron vannak
2012. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem csak ilyenek vannak, magamnak csináltam.
2012. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sipos Georgina ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, uncsim varrta :) Most barinőm hordja, ő is nemsoká szül :)
2012. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám varrónő és ilyen módszerrel csinált nekem jópár nacit.Imádom őket,nagyon kényelmesek és jól is néznek ki.
2012. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így voltak a nadrágjaim,míg terhes voltam.Lényegesen olcsóbb,mintha vennél 10-15e Ft-ért a boltban ,készen.
2012. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En nem vettem,nincs is kismamaruham :) bandazzsal hasznalom a regi farmerjaimat,en szeretem igy is,nekem kenyelmes. Meg amugy is ritkan jarok el vhova (a parom vasarol be mindig) es itthon elvagyok melegitobe :)
2012. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs meg de oszig csinalok magamnak(meg csak 9 hetes vagyok) keresek a neten modellt es aszerint fogom magam megvarrni, mar van elkepzelesem, van varrogep is csak meg sose varrtam:D
2012. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert szükségem lesz még az eredeti állapotú régire is. Én vettem 1db kismama farmert a LIDLben. 4000ft volt, tök jól néz ki és nagyon kényelmes. Ez az 1db nekem elég is. Alig járok valahová, itthon meg jó a melegítő. 1valamitől félek, hogy téli kabátom honnan lesz, mert azért kismamakabátra már nem költenék. Az necces! Azon filóztam, hogy jó lesz a régi, csak nem gombolom össze majd :D :D
2012. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak nekem is lenne varrógépem és tudnék varrni is! :)
2012. júl. 24. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!