Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellszivo? Szükseg van ra...

Mellszivo? Szükseg van ra ill. praktikus? Kaptam egy "lansinoh" markajut (kezi) ajandekba, ismeritek ezt a tipust?

Figyelt kérdés
elektromos vagy kezi? babaüzletben a medelat ajanlottak, persze ez volt a legdragabb, de az elado hajthatatlan volt, hogy ez kell nekem... Az ara viszont egy olcso kategorias babakocsie. Nem ehezünk, de meg kell neznem hova teszem a penzt, viszont nem szeretnek semmit sem ketszer megvenni, hogy az olcsobb megsem valik be. Nagyon megköszönnem ha irnatok tapasztalatokat.
2012. júl. 24. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kézzel fejtem. Egyszer próbáltam elektromossal, tudja a fene, hogy milyen volt, de egy csepp sem jött. kézzel meg néha 3 deci. Szerintem full felesleges a gépi.
2012. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Medela valóban az egyik legdrágább,de nem ok nélkül.Valóban az egyik legjobb,ami a piacon van (és minden más is,amit ők forgalmaznak).Én kölcsön kaptam egyet (mert nekünk is meg kell nézni mire költünk),kézit, és nekem nagyon sokat segített.Én kézzel sosem tudtam fejni,elektromosat nem próbáltam.

Azért azt tudd,hogy ha egyszer megveszed pl. a Medelát,akkor az tuti még X gyereket ki fog szolgálni.

Barátnőm először Aventeset vett (szintén kézit),de azzal semmire nem jutott.Ő is a Medela-nal kötött ki.

Sokszor valóban felesleges és drága dolgokat próbálnak rásózni az emberre a baba boltokban;de most kivételesen igaza volt az eladónak.

Következő babánál már sajátot fogok venni.

2012. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta, hogy kell. Hát fenét. Gyerek szopott, én csak pár alkalommal fejtem, mikor elmentem otthonról, hogy éhen ne haljon. Azt kézzel is megoldottam. Nekem nem volt szükségem rá, el is adtam. Ehhez persze az kell, hogy az embernek se kevés, se sok teje ne legyen.
2012. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lansinoh nagyon jó, de főleg a gépi, van stimuláló fokozat es szívós, nekem sokat segített, csak ajánlani tudom
2014. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!