Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik a legprakti...

Szerintetek melyik a legpraktikusabb teli ujszulott babakocsi? Nektek mi valt be? (Kriteriumok alant)

Figyelt kérdés

Nalam a fo kriteriumok:

- 2 funkcios legyen (vizszintesig dontheto tamlas)

- leheto legkisebb es legkonnyebb

- 2 iranybol tolhato

- jol teliesitheto (novemberi babanak lesz)

- bolygokerekes (es ne legyen duplakereke)

- legyen olcso :D (max 50 eFt)


Amiket eddig neztem:

Bergon (volt ilyenunk, szuper, csak hatalmas es dognehez), Baby top, Chipolino Baby Max Leo, Chipolino Ultra, Chicco, de azok bazi dragak.



2012. máj. 3. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A lehető legkisebb és legkönyebb majd jol elfog akadni a hóban ha tolod!! Nekem nagy kerekű /felfújhatós nem tömör/ nagy babakocsim van és még ezt is sokszor elég volt tolni a hóban! Én imádom az enyémet már a 2 gyerekem használja és megint ilyet vennék!
2012. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és Toma babakocsink van és évvel ezelőtt volt 46 ezer ft.
2012. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen bolygókerekes izékkel a nagy hóban élvezet lesz menni! :) Hacsak nem olyan hiper szuper helyen laktok, ahol a nap 24 órájában takarítják a havat. no de viccet félretéve, én valami hasonlót néztem ki, mint ez:

[link]


Ezt meg is néztem személyesen, belül nagyon jó nagy, ha rendesen bebugyolálod a babát akkor is kényelmesen elfér benne.Az ára pedig szerintem szuper, nem biztos, hogy a drága (80-100 ezer Ft-os) babakocsik a jók.

2012. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco volt, bolygókerekes és tudtam tolni a nagy hóban is. Különben pedig a bolygókereket is le lehet fixálni. Én nem tudok tolni olyan babakocsit ami nem bolygókerekes. Ami nekünk volt viszonylag könnyű kis kocsi volt(Graco Quattro)és nagyon szerettük,de ez nem tolható két irányból. Mi az elején hordozóval használtuk, így szembe volt velem a baba.

Most ezt venném meg: [link]

Úgy forgatod és fordítod ahogy neked tetszik. Nekem most ez a favorit!

2012. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Koszi a valaszokat! A Toma es a Touragoo az tokugyanaz, mint a Bergon (ami nekunk volt, az sem volt bolygokerekes, azert boldogultam vele. Csak bazi nagy es nehez)


Viszont koszonet erte, hogy ramszolt az elso valaszolo, mert az esernyokocsval tenyleg kinszenvedes volt a telet kihuzni. Lehetetlenseg hoban tolni.


Lehet akkor maradok a jol bevalt Bergonnal aztan tavasszal majd csere :)


A Coletto az travel systemes, nekem nagyon nem jott be, probaltam. Csak bonyolitja a dolgot...Jobb ha a tolokar atfrdithato, nem 15 kiloval gyerekestul az ulest emelgetni. Plusz a mozes resz a fel csomagtartot elfoglalta. A vaz meg a masik felet :) A hordozoban tologatast meg nem tratottam egeszsegesnek, de ez lehet csak az en huyesegem, mert latom, sokan csinaljak.

2012. máj. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!