Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? 9én voltam...

Terhes lehetek? 9én voltam uh-on pcos miatt ott semmi nem látszott. Juni 22-én jött meg utoljára, de alig volt vmi. Védekeztünk mindig. Pénteken és tegnap + teszteltem. Fáj a mellem, derekam és néha a hasam .

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintemm igen!Bár én még csinálnék egy tesztet,ha az is pozi akkor tuti.Simán lehetséges hogy 9.-én még ne látott a doki semmit.Olyan 4-5 hetes lehetsz.

Remélem gratulálhatok!? :D

2012. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem elsö baba lenne,de vedekeztunk. ezért is állok tanácstalanul
2012. júl. 25. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit hogy védekeztetek.Én gyógyszer melett lettem terhes a második kisfiammal.A mell érzékenysége egy elég megbízható tünet.Én nekem is ez volt az első jel.Neked már van 2 + teszt + mellfájdalom.Szerintem úton a baba:D
2012. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a ciszta is mutathat pozitívat, inkább egy uh kéne
2012. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jővő 7en megyek vissza ,addigra lesz meg a hormon vizsg.eredménye. Én egyébként a fiamnál már 4hetesen hánytam a 21dik hétig. persze nem törvényszerű megint. Csak policisztakat látott a doki az uh-on
2012. júl. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!